Vladimir Stojkovic !!!

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
pa nije po starim zaslugama,ne možeš vrhunskog igrača posle jedne situacije(napravljenog penala protiv nemačke)da izbaciš iz startne postave sledecu ut,iako je ut protiv nemačke odigrao odlično ako ne računamo taj penal

A sta cemo sad posle saznanja da je direktni krivac za oba gola Australije? :)
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
pa ništa,daćemo mu šansu da igra i dalje jer je naš najbolji igrač na toj poziciji i sigurno će to vratiti dobrim igrama,i ne bi rekao da je direktni krivac,možda jeste najveći deo njegova greška ali nije jedini
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
po meni nije bitno ko je krivac,bitno je da hoće da ispravi grešku

Bitno je ko je krivac! Zar sad u isti kos treba da strpamo i Tosića, Mrđu, Kačara, Ninkovića i jos neke koji su srce ostavli na terenu i nisu napravili nikakvu gresku i da se kardinalne greske Vidica raspodele i na njih? Dosta vise sa takvom praksom, ko je kriv neka snosi posledice!
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
Bitno je ko je krivac! Zar sad u isti kos treba da strpamo i Tosića, Mrđu, Kačara, Ninkovića i jos neke koji su srce ostavli na terenu i nisu napravili nikakvu gresku i da se kardinalne greske Vidica raspodele i na njih? Dosta vise sa takvom praksom, ko je kriv neka snosi posledice!
pa ja nisam ni spominjao navedene igrače,krivac ko golova:vidic ili stojkovic za mene nije bitno,bitno je da pokažu na sledećim utakmicama volju i želju da isprave svoje greške
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
pa ja nisam ni spominjao navedene igrače,krivac ko golova:vidic ili stojkovic za mene nije bitno,bitno je da pokažu na sledećim utakmicama volju i želju da isprave svoje greške

Sto se Stojkovica tice moras shvatiti da su zelje jedno a mogucnosti drugo i da je kod njega ta razlika posebno izrazena. Ja ne mogu da shvatim da branis golmana koji nije odigrao 5 utakmica u zadnje 3 sezone u svom klubu! Zar mislis da bi Mesi isao na SP da je sedeo na klupi cele sezone?
Vidic sledece godine puni 30 i njemu se samo bitno da potpise jos jedan dobar ugovor i obezbedi se finansijski pred zavrsetak karijere. Nemoj zatvarati oci i pogledaj koliko je kikseva napravio u Mancesteru ali Ferguson je stari lisac i forsira ga za prodaju i sisanje nekog naivnog evrospkog kluba koji ce da nasedne. Podseti me da li je Vidic zavrsio neku utakmicu bez crvenog kartona kada je cuvao Toresa? :) Ne kazem ja da je on toliko los igrac , kiksara jeste, ali treba dati sansu igracima koji ce na sledecem SP biti na vrhuncu karijere Suboticu, Kolarovu, Obradovicu, Rajkovicu...
Ali nista od toga opet ce pred SP da odmrznu Miljanica da sastavi tim i opet cemo da se prepiremo oko istih stvari.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
Sto se Stojkovica tice moras shvatiti da su zelje jedno a mogucnosti drugo i da je kod njega ta razlika posebno izrazena. Ja ne mogu da shvatim da branis golmana koji nije odigrao 5 utakmica u zadnje 3 sezone u svom klubu! Zar mislis da bi Mesi isao na SP da je sedeo na klupi cele sezone?
Vidic sledece godine puni 30 i njemu se samo bitno da potpise jos jedan dobar ugovor i obezbedi se finansijski pred zavrsetak karijere. Nemoj zatvarati oci i pogledaj koliko je kikseva napravio u Mancesteru ali Ferguson je stari lisac i forsira ga za prodaju i sisanje nekog naivnog evrospkog kluba koji ce da nasedne. Podseti me da li je Vidic zavrsio neku utakmicu bez crvenog kartona kada je cuvao Toresa? :) Ne kazem ja da je on toliko los igrac , kiksara jeste, ali treba dati sansu igracima koji ce na sledecem SP biti na vrhuncu karijere Suboticu, Kolarovu, Obradovicu, Rajkovicu...
Ali nista od toga opet ce pred SP da odmrznu Miljanica da sastavi tim i opet cemo da se prepiremo oko istih stvari.

ček,stojkovic je kiksara za što je odigrao 5 ut u poslednje 3 god?tačno je da su želje jedno a mogucnosti drugo,ne branim stojkovica samo sam realan,trenutno nemamo boljeg golmana i to je to.ne shvatam poentu za messija?išao bi siugrno zato što je najbolji igrač na svetu i argentina nema boljeg igrača od njega na toj poziciji.a što se tiče vidića,on je u mančesteru od 2006 god,trenutno mu je nedeljna plata 70000 funti nedeljno,to je 3 360 000 funti godišnje,nek mu je to plata samo u poslednjih godinu dana,nek je ostale 3 sezone imao po milion po sezoni to je 7360000 funti,nek je i 7 miliona,ako se on nije obezbedio ne znam ko je
 
Natrag
Top