Vladimir Stojkovic !!!

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
kako možeš da pričaš tako nije mi nikako jasno?kao prvo krivi su igrači što nisu izašli u blok(vidić) a kao drugo,šut je bio skroz dobar i nije imao nikakve šanse da odbrani.bolje da si spomenuo odbranjeni penal protiv nemaca

Protiv nemaca mogu samo da spomenem onu laganu loptu koja mu iz ruku ispada i odlazi u korner, i par proletanja na centarsut! Tada je imao srece i nije imao ozbiljan sut u okvir gola a sada je prvi takav zavrsio u mrezi. Smesan golman. A neka si pomenuo i onu rupu od Vidica!
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
Protiv nemaca mogu samo da spomenem onu laganu loptu koja mu iz ruku ispada i odlazi u korner, i par proletanja na centarsut! Tada je imao srece i nije imao ozbiljan sut u okvir gola a sada je prvi takav zavrsio u mrezi. Smesan golman. A neka si pomenuo i onu rupu od Vidica!
možda je smešan golman ali boljeg trenutno nemamo,znam da si pristrasan,ali ko kaže da je vidić rupa taj se ne razume u fudbal;)
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Hoces snimak gde Vidic bezi od lopte posle suta onog iz Australije kod drugog gola!?
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
ko jel ja?ako hoćeš meni da pokažeš nema potrebe,ako se vratiš 2-3 posta unazad lepo sam to i napisao;)
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
možda je smešan golman ali boljeg trenutno nemamo,znam da si pristrasan,ali ko kaže da je vidić rupa taj se ne razume u fudbal;)

Penal protiv Nemacke, prvi gol Australije glavom pored Vidica, drugi gol Australije Vidic nije stigao da postavi blok. Zar treba jos nesto? Sve dok budemo zatvarali oci i drzali u reprezentaciji izvikane igrace, igrace koji igraju zbog nekih ranijih zasluga, na silu pravljene zvezde (zigic, pantelic) i sl. isto ce nam se desavati.
Ide EP, ako se nastavi ista prica sa sastavom reprezentacije, mozemo samo kopirati ove postove i SP menjati za EP sve ostalo ce biti ISTO!
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
ko jel ja?ako hoćeš meni da pokažeš nema potrebe,ako se vratiš 2-3 posta unazad lepo sam to i napisao;)
Da, na tebe sam mislio. ;)

Ali nije u redu da krivis golmana kad nema potrebe sa tim. Svi dobro znamo da niko nije izasao u sut i to je to. ;)

ko jel ja?ako hoćeš meni da pokažeš nema potrebe,ako se vratiš 2-3 posta unazad lepo sam to i napisao;)
Da, na tebe sam mislio. ;)

Ali nije u redu da krivis golmana kad nema potrebe sa tim. Svi dobro znamo da niko nije izasao u sut i to je to. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
Penal protiv Nemacke, prvi gol Australije glavom pored Vidica, drugi gol Australije Vidic nije stigao da postavi blok. Zar treba jos nesto? Sve dok budemo zatvarali oci i drzali u reprezentaciji izvikane igrace, igrace koji igraju zbog nekih ranijih zasluga, na silu pravljene zvezde (zigic, pantelic) i sl. isto ce nam se desavati.
Ide EP, ako se nastavi ista prica sa sastavom reprezentacije, mozemo samo kopirati ove postove i SP menjati za EP sve ostalo ce biti ISTO!

vidića kao igrača izuzetno cenim,kao čoveka ne mogu da ga smislim,ali znaš kako,tačno je da je on kriv za sve ovo što si naveo ali isto tako ne mogu se zaboraviti ni njegove igre protiv italije kad je debitovao recimo(u napolju čini mi se)i još dosta ut gde je bio naš najbolji igrač,za pantelica nemam komentar,iskometnarisao sam baš kad smo gledali ut kad je ušao da ćemo izgubiti,ni žigić nije bolji mnogo
Da, na tebe sam mislio. ;)

Ali nije u redu da krivis golmana kad nema potrebe sa tim. Svi dobro znamo da niko nije izasao u sut i to je to. ;)
šefe,pročitaj malo bolje postove pa vidi da li sam ja krivio golmana ;)
 
Poslednja izmena:

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
vidića kao igrača izuzetno cenim,kao čoveka ne mogu da ga smislim,ali znaš kako,tačno je da je on kriv za sve ovo što si naveo ali isto tako ne mogu se zaboraviti ni njegove igre protiv italije kad je debitovao recimo(u napolju čini mi se)i još dosta ut gde je bio naš najbolji igrač

Samo mi trpajmo igrace po starim zaslugama pa ce nam se sve ovo ponavljati u nedogled.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
pa nije po starim zaslugama,ne možeš vrhunskog igrača posle jedne situacije(napravljenog penala protiv nemačke)da izbaciš iz startne postave sledecu ut,iako je ut protiv nemačke odigrao odlično ako ne računamo taj penal
 
Natrag
Top