U/P Skeneri i kako skenirati

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
ne radi vise ispravicu ga ovih dana cim ispadne malo vise vremena.....

Ne ispravljaj ništa nego gasi Internet TV temu skroz, sve ovo sakriješ ili obrišeš. Zbog ovakvih izjava ja sam obrisao sve svoje alate i završio sa javnom Internet TV temom, pp sam ugasio za sve, ako nekom nešto treba ima VIP i nek' pita. Ostali? VB, C#, Java, php, python u ruke i sami pravite alate. Ne želim da se moji alati više postavljaju javno! Ne želim da se priča o njima kako su spori da im se sere od njih, kako kradu liste, kako David Icke ima teoriju zavjere zašto su objavljeni.

Ugasi sobe za kukanje, traženje, pitanja, druženje. Ostavi InternetTV striktno liste i ni riječi. Jesmo mi kukali nekad a šta smo imali? Sjećaš se početka? Nismo imali ni 2% koliko ovi imaju danas.

Obrisao sam sve vb projekte koji imaju veze sa IPTV, nemam ja više živaca za ove nove stručnjake koji veze nemaju šta "skener" radi.

image.jpg


"nikoga ne optužujem niti ne prozivam za ništa" Bog te vidio šta reče pa poreče.

Ovisno o šteti?
Emoticon-Facepalm.gif
Džaba im crtam x puta, oni kao da im je relacija pećina - pc.

Napisao bi i ovom za ovo što je napisao al' fakat sam umoran a Grigor to bolje reče:

KAKO ŽIVI ANTUNTUN

U desetom selu
Živi Antuntun.
U njega je malko
Neobičan um.
On posao svaki
Na svoj način radi:
Jaja za leženje
On u vrtu sadi.
Kad se jako smrači,
On mrak grabi loncem.
Razlupano jaje
On zašiva koncem.
Da l' je jelo slano,
On to uhom sluša.
A ribu da pjeva
Naučiti kuša.
Na livadu tjera
Bicikl da pase.
Da mu miše lovi,
On zatvori prase.
Guske sijenom hrani,
Snijegom soli ovce.
A nasadi kvočku
Da mu leže novce.
Kad kroz žito ide
On sjeda u čun.
Sasvim na svoj način
Živi Antutun.

Nije internet za tebe, slobodno ih nazovi i reci im da ti zabrane i YT i FB.
 
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
134
Auu Denise i ti se nerviras zbog svega, uvek ima takvih likova, valjda ti je bitnije nas gomila sto ti se zahvaljujemo na svemu sto si napravio nego ovakav neki lik koji očigledno nema blage veze o čemu priča ali to je moje misljenje... meni ta poruka lici tipicno na nekog sellera iptv koji bi da se smanje napadi na server, pa pise poruku tipa resetke, mogu sam na facebook i tako...prica mu ne pije vodu puno.
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Kolega, na ovom forumu sam isto tako dugo kao i ti, nisam nimalo zajedljiv niti mi je to bila želja. Postavio sam pitanje, došao do odgovora i iznio svoje mišljenje, a oni koji se pozivaju na kulturu komunikacije ne obračaju se "onaj tamo" već prijatelju, druže, kolega, ... Kako god, sa ovim forumom sam završio, banirajte me, obrišite nick, radite što hoćete, a ja odoh u ustanovu potražiti pomoć kako mi preporučaš
Takvi nam i ne trebaju. Reg se 2010, a skupio 8 postova i to nista korisno. Ali zato zna da pljuje na drugim forumima. Pozzz za tebe, da te ne vidimo vise :D
 
Učlanjen(a)
08.04.2015
Poruka
225
Uzmes npr. odavde neki zvuk
Kod:
http://www.pacdv.com/sounds/voices-1.html
i zamenis one sto je @salezli stavio u 1.0.7... ja stavio za probu prvu snajku sa liste da uzdise kad pronadje listu, lagan server dobar kombo, snajka pici...iz druge sobe "gasi to!":ludd/:
:beee:
 
Natrag
Top