U/P Skeneri i kako skenirati

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
45 put pisem..........

salezli verzija 7 skenera nalazi se na drugoj strani ove teme......decko kada izbaci novu verziju postavi tamo u toj temi.......a vi skidajte po netu i posle trazite pasword......

LStoXSsqS.jpg
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Vidim da se svasta ovde izdesavalo za kratko vreme...

Nista gore nema nego kada ti savete deli neko ko je totalno nestrucan i jos donosi neke meni smesne zakljucke...Prvo treba znati sta su skeneri i kako oni funkcionisu...Rade po principu brute force alata koji vec godinama postoje na netu za raznorazne svrhe...Salju upit ka serverima koje sami zadate i otkrivaju vama potrebne informacije... lozinke,pasworde.....najjednostavnije receno u par reci...

Vlc je takodje jedna vrsta skenera,simple player isto...jer njima isto to moze se raditi kada je iptv u pitanju...ljudi nemojte to koristiti ,rekli bi verovatno isti ti.....haha smesno i zalosno...

Ali dobro mi nikog ne teramo da koristi skenere ,neka koristi ko zeli ili jednostavno mozemo ih sve i ukloniti....ljudi koji su ih pravili nisu pravili za sebe vec vama da pomognu....zar mislite da su njima potrebni skeneri da nadju validnu listu.....kamo srece nama da je tako neko pomagao kada pocinjali da se bavimo tom tematikom....

I sta se skenira njima......restrimerski paneli koji su totalno bez ikakve sumnje svi nelegalni ...svi na divlje postavljeni.....i zaradjuju jos na tome...

Ajmo da ne budemo smesni,zar mislite da nama posle 5-6 godina provedeno u iptv tematici trebaju skeneri ili bilo sta od toga....evo ja vam kazem da svako od nas u roku od par minuta sebi moze pronaci validnu listu bez ikakvog skenera.....

Ako vam netrebaju skeneri uklonicemo ih .....mozemo i zatvoriti temu.....mi uvek za nas mozemo naci listu bez da se pomucimo.....ja imam cetvorocifreni broj validnih listi....mislite da gledam....nisam nikada ni gledao i to sto malo gledam u pitanju su samo 2 liste.....a dao sam drugima sigurno do sada cetvorocifreni broj....sve ove godine..

Zato neke glupave zakljucke nemojte donositi ako niste strucni i zadrzite ih za sebe a ako vam smetaju skeneri pa nemojte ih koristiti,ako smetaju nasi saveti kako da dodjete do liste pa nemojte nas slusati,vi kazite ,ako treba uklonicemo sve za par minuta i zatvoriti temu......
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2012
Poruka
63
Boki pa to je očekivana reakcija ljudi kojima ne odgovara što ste to objavili,oni ce Vas isprovocirat i dalje .Nemojte se dat isprovocirat pojedinaca vec ih banirajte i prici kraj..
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki pa to je očekivana reakcija ljudi kojima ne odgovara što ste to objavili,oni ce Vas isprovocirat i dalje .Nemojte se dat isprovocirat pojedinaca vec ih banirajte i prici kraj..

slazem se u potpunosti.....

tema je za kratko vreme dosla do 115 000 poseta ,brze nego bilo koja druga,na hiljade lajkova ima ,sto samo po sebi govori koliko je korisno mnogima.....i uvek ce se naci neko ,,pametan,, ko ce reci to nije dobro,nevalja nista.....mene u principu to ne dotice nimalo, pogotovu kada vidim da kritikuje neko ko nezna ni sta je skener ni kako funkcionise ni cemu sluzi,ni kako je napravljen...ljudi treba da razumeju da je to samo njima od koristi i to sto pomazemo je samo nasa dobra volja i to treba postovati....

na ovaj nacin koristeci ove alate i slusajucu nase savete samo dolazite besplatno do necega ciji niste vi vlasnik,necega sto neko uredno placa da bi gledao,i ako nekome to ne odgovara pa nemoj da koristi skenere niti da slusa nase savete...neka plati listu kod restrimera koga odabere i neka gleda....a ti sto se prave ,,pametni,, su za mene poslastica da im argumentovano pokazem da nisu u pravu i da neznaju ni osnove iptv na nacin na koji se mi bavimo njime.....
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
45 put pisem..........

salezli verzija 7 skenera nalazi se na drugoj strani ove teme......decko kada izbaci novu verziju postavi tamo u toj temi.......a vi skidajte po netu i posle trazite pasword......

Pogledajte prilog 101403

Da samo sto je hiden fajl i da bi se otvorio mora se imati 101 post a to onda ispade bolje traziti rar pass po netu nego ovde. Da je stavio bar 10 ili 20 postova pa ok ali 101 pretera ga.
 
Natrag
Top