U cemu zene najvise uzivaju?

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Veoma dobro znam granice mogućnosti. U šopingu trošim koliko mogu, tj. širim se koliko mi finansije dozvoljavaju, bez da idem u - ili da sve potrošim a onda grcam do kraja meseca. A za dobar s... uvek ima dobrih mogućnosti i prilika, to nikako nije loše.

To je vrlo lepo čuti.....

" Za Svaku Pohvalu "...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
od sopinga me uvek zaboli glava..te vidi koliko ovo kosta..te vidi kako mi ovo lose stoji..ali zato ..sex..kako mi ovo dobro stoji..a ne kosta mnogo..ipak vise uzivam u sexy i tacka..:))
 
Član
Učlanjen(a)
05.07.2009
Poruka
1
Sve zavisi od sfere interesovanja za shoping, ali definitivno ako su krpice u pitanju uzivaju u seksu dok kupuju.Onako na probi s nogu u kabini.
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
zenska tematika je rupa sa dva dna. nikad ne znas sta im se po glavi mota. ako zelis da ih vodis u soping one se misle zasto sad kad mozemo da ostanemo kuci i da nam bude lepo, ako hoces da ostanete kuci one se misle da li ikada radimo nesto drugo i sl.

tako da, odgovor, moj odgovor, bi bio:

uzivate u oba jedino sto muskarac nikada ne moze da pogodi u kom trenutku na koji nacin da vam udovolji
Znaš teško mi je da priznam ali potpuno si u pravu...možda da pitate...pa da saznate kada ženi više odgovara dobar šoping...ili dobar sex.....:)
 
Natrag
Top