U cemu zene najvise uzivaju?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Sta mislite..da li zene vise uzivaju u sopingu ili sexu?......
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Sta mislite..da li zene vise uzivaju u sopingu ili sexu?......

zenska tematika je rupa sa dva dna. nikad ne znas sta im se po glavi mota. ako zelis da ih vodis u soping one se misle zasto sad kad mozemo da ostanemo kuci i da nam bude lepo, ako hoces da ostanete kuci one se misle da li ikada radimo nesto drugo i sl.

tako da, odgovor, moj odgovor, bi bio:

uzivate u oba jedino sto muskarac nikada ne moze da pogodi u kom trenutku na koji nacin da vam udovolji
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Sta mislite..da li zene vise uzivaju u sopingu ili sexu?......

Vec prema gore iznesenim opcijama .......sticem utisak da... cele...bas to najvise voli......i ta skromnost je za svaku pohvalu.....

Da sve one....... samo to zele ......koliko bi nam suzivot sa njma bio ...lep i jednostavan....
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Sta mislite..da li zene vise uzivaju u sopingu ili sexu?......

Uživaju u obe stvari. U zavisnosti od materijalne situacije i dostupnosti partnera, mogu u pojedinim periodima više poželjeti jedno od to dvoje, ali ta dva zadovoljstva uglavnom nisu u međusobnoj konkurenciji da bi se neko morao odlučivati za jedno ili drugo. To jednostavno nije mjerljivo i ne može se odgovoriti prosto i jednostavno kao npr. na pitanje; da li više volite prasetinu ili jagnjetinu.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
U seksu. U šopingu uopšte ne uživam, osim ako šetam po knjižarama i kupujem knjige. Sve ostalo me samo smara i nervira, tako da ako treba da biram između seksa i šopinga, moj odgovor je samo i jedino seks.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Nema tog šopinga koji može da se uporedi sa dobrim seksom! Dobar seks je, ma van konkurencije - uvek je na prvom mestu...


ps doduše kupovina knjiga i zelena pijaca imaju svojih momenata, imaju...
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Da bih potpuno uzivala u sopingu bilo bi potrebno da imam ne ogranicen limit i kupim ono sto mi se dopada ne gledajuci cenu(po pravilu mi se doradne najskuplja stvar u radnji),ali posto se tako sto jos nije dogodilo,biram sex jer je za njega potrebna samo dobra volja i masta,a i gledano sa zdravstvene strane je
delotvorniji. :roll:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Uživaju u obe stvari. U zavisnosti od materijalne situacije i dostupnosti partnera, mogu u pojedinim periodima više poželjeti jedno od to dvoje, ali ta dva zadovoljstva uglavnom nisu u međusobnoj konkurenciji da bi se neko morao odlučivati za jedno ili drugo. To jednostavno nije mjerljivo i ne može se odgovoriti prosto i jednostavno kao npr. na pitanje; da li više volite prasetinu ili jagnjetinu.

Skoro pa se slazem sa tobom.....ali Cele je kriva.....mpgla je da ponudi siri meni na primer pored prasetine i jagnjetine mogla je dodati piletinu, jaretinu, teletinu, srnetinu, zecetinu..........

Nije valda da su soping i sex...." Plafon Uzitaka "......i
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
U šopingu. Obožavam kupovati cipelice, papučice i torbice. Međutim, posle uspešnog šopinga prija i seks.
 
Natrag
Top