Tuđe voće je slađe

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
12. 08. 2010. 08:00h| Vestionline


Tuđe voće je slađe


Zašto je trava zelenija u tuđoj bašti? Šta čini grožđe slađim? Nudimo par važnih informacija. Ne za baštovane već za lovce u mutnom.

85231_sex2_f.jpg


Kažu da je trava uvek zelenija u komšijskoj bašti. A izleda da ova mudrost važi i kada su potencijalni partneri u pitanju. Ženke mnogih životinjskih vrsta najradije biraju one mužjake koji već jesu izabrani. Ovaj fenomen je poznat kao "efekat burme".


Od zlatnih ribica, preko raznih ptica, sve do dama koje hodaju ulicama Menhetna, ova priča se potvrđuje. Ona je već isprobana - druge su ga htele, dakle sigurno valja, logika je koja se nalazi u pozadini ove mudrosti.


85232_sex1_if.jpg


Ostavimo teoriju i naučna naklapanja na stranu, i pogledajmo šta kaže praksa. Ako pokažete grupi žena muškarca u baru koji stoji sam, drugoj grupi istog tog muškarca okruženog ženama, a trećoj grupi istog tog muškarca okruženog drugim muškarcima, pa ih zatim pitate koliko je on fizički atraktivan i koliko je verovatno da bi sa njim otišle u krevet, muškarac najbolje prolazi u situaciji u kojoj je okružen drugim ženama. Ne zaboravite, radi se uvek o jednom te istom čoveku.


Dakle, objektivno, on je uvek podjednako atraktivan!

Za muškarce je to recept za povećanje uspeha ovog leta. Samo se okruži hrpom prijateljica i sreća je zagarantovana.

Nažalost, za dame ovaj trik ne važi. U istom eksperimentu u kojem su muškarci procenjivali atraktivnost žena u baru – u zavisnosti od toga da li je bila sama, okružena drugim muškarcima ili okružena drugim ženama, najlošiju prođu su imale žene okružene drugim muškarcima! Muškarci ne vole žene okružene brojnim muškarcima.

Dakle, dame, ako vrebate mogući objekat za noćnu erotsku razbibrigu, pogledajte kvalitet žena koje okružuju metu.




 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ako cemo po ovom primeru, meni se najvise dopada muskarac koji stoji sam, jer smatram da je jedino u toj situaciji on ono sto stvarno jeste..Ako mi se u prici dopadne to je to..Ali ako je u grupi sa drugim zenama izgleda mi kao neki umisljeni zigolo koji misli da je neodoljiv, pa se hvali svima ostalima kako se zene lepa za njega. A najgora varijanta je kad je drustvu drugih muskaraca. Onda se tek pravi dasa pred drustvom pa ce se i ponasati u skladu s tim.
A sto se tice dama, ipak mislim da najbolju prodju imaju one okruzene muskarcima. Jer ako je toliko njih zeli, onda sigurno ima sta da ponudi.....
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Nency2 koliko si u životu upoznala "štrebera" koji je obrazovan , inteligentan , ali siromašan i ne previše lep (da ne kažem ružnjikav)?

Kako ćeš znati kakvu on priču ima (ako ti se fizičkii dopadne) ako mu ne priđeš, a on sam ne želi tebi da priđe.

Žene moraju da shvate da će teško upoznati muškaraca, koji je bomba u krevetu, ugledan biznismen, obrazvan, inteligentan, lep, zgodan i sve ostalo u jednom "pakovanju"

Isto kao što muškarci moraju da shvate da neće naći takvu ženu.

Koliko lepih žena bi zaista bilo sa ružnim muškarcem koji ima u glavi a nema u džepovima?
Ajde iskreno odgovori molim te.

I još jedno pitanje:
- Šta misliš da li ima više žena ili muškaraca koje sebe smatraju neodoljivim?

Mislim da su žene previše ponosne, a to može da vam se samo obije o glavu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Nency2 koliko si u životu upoznala "štrebera" koji je obrazovan , inteligentan , ali siromašan i ne previše lep (da ne kažem ružnjikav)?

Kako ćeš znati kakvu on priču ima (ako ti se fizičkii dopadne) ako mu ne priđeš, a on sam ne želi tebi da priđe.

Žene moraju da shvate da će teško upoznati muškaraca, koji je bomba u krevetu, ugledan biznismen, obrazvan, inteligentan, lep, zgodan i sve ostalo u jednom "pakovanju"

Isto kao što muškarci moraju da shvate da neće naći takvu ženu.

Koliko lepih žena bi zaista bilo sa ružnim muškarcem koji ima u glavi a nema u džepovima?
Ajde iskreno odgovori molim te.

I još jedno pitanje:
- Šta misliš da li ima više žena ili muškaraca koje sebe smatraju neodoljivim?

Mislim da su žene previše ponosne, a to može da vam se samo obije o glavu.




Puno...skoro svi prijatelji i momci su bili takvi....

Nije mi problem nikad bio da prva pridjem ako mi se dopadne....

Nikad me nije zanimalo sta i koliko ima. To mi je totalno nebitno ..

Eto ja ....


Da , mislim da muskarci vise od zena misle da su neodoljivi...


Problem je sto ste vi previse poceli da verujete u te price da sve zene traze bogate i lepe muskarce.... Ima nas jos onakvih koje trazimo samo da muskarac bude ono sto jeste....
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Sve sto je tudje uvek je bilo sladje. Zabranjeno voce uvek je sladje, to i Eva najbolje zna.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Kada je u pitanju slasno voće ili žena....formula je jasna i istovetna.....
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nikada me nije privlacilo tudje...cak sta vise odbijalo me je to ako vidim muskarca okruzenog zenama jer volim ono sto mi se svidi da bude samo moje i nicije vise...:) pre bih prisla muskarcu koji stoji sam .Za zene okruzene muskarcima mislim da su interesantnije jer cim uspeju da zaintrigiraju i zainteresuju toliki broj muskaraca..znaci da imaju ono nesto..sto oni smatraju privlacnim i neodoljivim..smile3
 
Natrag
Top