Tuđe voće je slađe

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ako cemo po ovom primeru, meni se najvise dopada muskarac koji stoji sam, jer smatram da je jedino u toj situaciji on ono sto stvarno jeste..Ako mi se u prici dopadne to je to..Ali ako je u grupi sa drugim zenama izgleda mi kao neki umisljeni zigolo koji misli da je neodoljiv, pa se hvali svima ostalima kako se zene lepa za njega. A najgora varijanta je kad je drustvu drugih muskaraca. Onda se tek pravi dasa pred drustvom pa ce se i ponasati u skladu s tim.
A sto se tice dama, ipak mislim da najbolju prodju imaju one okruzene muskarcima. Jer ako je toliko njih zeli, onda sigurno ima sta da ponudi.....
Taman sam hteo da pohvalim tvoje razmišljanje, kad sam pročitao poslednju rečenicu. Ne razumem kako je to muškarac okružen ženama "umišljeni žigolo", a žena okružena muškarcima "ima šta da ponudi"?! Zar nisu oboje u tim situacijama interesantni (barem tim ljudima u njihovom okruženju)? A to na čega me asocira jedna dama u društvu više muškaraca neću komentarisati jer je neprikladno za ovaj forum...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Taman sam hteo da pohvalim tvoje razmišljanje, kad sam pročitao poslednju rečenicu. Ne razumem kako je to muškarac okružen ženama "umišljeni žigolo", a žena okružena muškarcima "ima šta da ponudi"?! Zar nisu oboje u tim situacijama interesantni (barem tim ljudima u njihovom okruženju)? A to na čega me asocira jedna dama u društvu više muškaraca neću komentarisati jer je neprikladno za ovaj forum...


Sto se muskarca u drustvu zena tice mislim da sam u pravu, jer ako ima novca i razbacuje se s njim, a osim toga prema svakoj od njih se ponasa kao o svojini, sta pomisliti nego da je umisljeni zigolo. Tim i takvim zenama odgovara ta situacija pa bilo ili ne bilo nista od sexa posle toga.A sto se dame u drustvu muskaraca tice, ne verujem da bi pomislio da je svaka dama "ono" ako je lepa, privlacna, zabavna i opustena u drustvu muskaraca. Ne mora automatski da znaci da bi se sa svima " druzila" u onom smislu.
 
Natrag
Top