Torrenter addon - XBMC

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
vec duze vreme nisam ovo koristio pa sad nisam u toku sta instalirati za najbolji rad? znaci torrenter addon i sta dalje?
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
Najbole sredi Torrenter i pulsar i objavi ovde , aplouduj nam svoj Kodi skriveni folder sredjena samo za ta dva addona pa cemo mi ostalo namjestati
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ma nije samo do addona ima tu stvari još nekih koji dosta olakšavaju celokupno iskustvo. A Quasar sam izbrisao sad.

Evo ja ću da prenesem ovde svoja podašanja koja meni rade super. Ne moraju ni slike čak jer nije toliko teško ali ću lepo po koracima da pišem kako sam ja nameštao.

Prvo da se nameste podešavanja u samom Torrenteru.
Torrenter>desni klik>add on settings>p2p network>pa kod p2p player stavite pyrentt2http, zatim ispod imate gde želite da sačuvate skinuti fajl i naravno pod "keep downloaded files" ostavi se "save files".
Dalje takođe u podešavanjima samo druga kartica "Hentai" tu odštiklirajte "enable DHT" ako je štikliran. I to je to što se tiče Torrnetera.

E sad Unofficial Quasar Repo> Context Menus> oba dva ta tu instalirajte. Kod ovog drugog desni klik pa settings, pa postavite gde želite da vam budu filmovi a gde serije.
Takođe u istom repou>Programm add-ons>Magnetic torrent manager se instalira. Pa desni klik>Configure>pod "Add-on to use" izabere se Torrenter.
A onda i vaši provajderi od ove gomile njih. Samo pazite Filelist i UhdBits su privatni trakeri i morate imati naloge tamo da bi ih koristili.

Sad ubacivanje u biblioteku. To može i iz Quasar addona, potrebno je samo ići na Movies ili TV Shows i na željeno desni klik pa "magnetize to library". Posle znate već kako da ubacite u biblioteku samo učitate te foldere koje ste izabrali da vam budu za filmove i serije, klasika.:)

I to je to, posle iz biblioteke će vam Magnetizer tražiti rezultate kao i kad Quasar traži. A ko ne želi i ne mora u biblioteku da stavlja, samo na željen film desni klik pa "magnetizer..."
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
primetio sam da torrenter ne daje nikakvih slicica, fanart od serija i filmova? tu je quasar bolji, cak mislim da ima podrzku za trakt.tv sto mislim da je donro?
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
A to jeste. Quasar jeste tu bolji što se tiče tog vizuelnog utiska. Torrenter je prostiji addon. Očigledno je autoru addona bilo samo važno da napravi da sve funkcioniše brzo i jednostavno. Mada ja sve ubacim kroz Magnetizer u biblioteku i on dovuče sve te stvari koje tmdb ili tvdb nudi.

Ja za sada ovako koristim ali čim Quasar dobije podršku za puštanje torenata sa privatnih trakera ponovo ću se prebaciti na njega. Primetio sam čak i da se onaj deamon startuje mnogo brže nego pre recimo godinu dana.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
Ja gledam filmoce i serije preko Exodus addona , trazi mi filmove sa 5 trackera koje sam izabrao i zadovoljan sam :D
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Misli na provider-e, pretpostavljam.

Uzgred, ljudi na ovom dijelu foruma su poprilično neaktivni. Nisam ni ja bio ovdje neko vrijeme... Ima li neki poseban razlog za to ili je to "normalno"?
 
Natrag
Top