Torrenter addon - XBMC

Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Sad sam namestio myshows.ru.Radi sve osim sto mi ne pokazuje opis serije i epizode.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Spora je, to što u nekom trenutku može da skoči malo više brzina nije dovoljno za gledanje nekog fajla koji je preko 10GB-a. :)

Konekcija od 1 Mb/s je vrlo dobra i sa njom se mogu strimovati fajlovi od 5-6 GB-a bez problema ali na trakerima koje nudi Pulsar kao provajderi će to teže ići. Ali ok ajde za filmove i može nekako da prođe ali za malo starije epizode serija nema šanse. Recimo nek nađe neko na Pulsaru Vikinge epizodu 5 iz sezone 1 ali da bude 720p Web-DL ne 480p i nek pusti? A Vikinzi su vrlo popularna serija, šta tek onda reći za manje popularne?
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Placam za 12 mb/s a ovde skida 19. Ovo je preko kickass torenta.
aaj95z.png
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Pozdrav društvo, it's been a while, što bi rekli Englezi:give_r:

U poslednje vreme se dosta toga promenilo oko ovih addona za strimovanje video fajlova pa sam sa Quasara prešao na Torrenter otkad je napravljena veza između Quasarovih magnetik provajdera i Torrentera i stvarno ide brže sve nego kod Quasara. Da ne pominjem to što Torrenter opušteno pušta torente sa privatnih trakera ali o tom potom, za to još uvek nisu izašli provajderi.. uskoro:)

Ali imam jedan problem. Jel može neko ko koristi Torrenter da mi potvrdi da li je sve u redu kad krene da strimuje film?

Evo ovako plejer u Torrenteru mi je python-libtorrent (default je a i ima opciju keep seeding) i kad pustim neki fajl i brzina dl ide maksimum moje internet konekcije slika posle nekog vremena krene da se zamrzava ili preskače. Isti "simptomi" kao kad pokušate da pustite torent fajl sa kompjutera koji se još nije skinuo preko uTorrenta. Ne znam kako da objasnim drugačije :D
Sve radi kako treba i brzo nađe seedere i dostigne brzinu dl-a veliku i kad ispuni onaj buffer od oko 150MB-a odmah krene sa reprodukovanjem slike ali posle nekog vremena (5 min., 7 min. nekad 10) krene slika da preskače, pikselizuje se, zamrzava itd.

Jel može neko da proveri da li je to do Torrentera greška ili nešto do mene? Mada ne znam šta bi moglo da bude do mene kad sam uglavnom sve na default ostavio. A internet brzina nema sile da je jer sa 40Mb/s konekcije trebalo bi bez problema da gledam film od 6,7,10 GB-a.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
Ja gledam preko torrent addona, nikada nisam imao problema. U Quasar nije opste htelo da mi nadje filmove ili serije i sa njim su mi losa iskustva. Skinem torrent fajl i gledam preko torrentera on mi je vrh
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Pozdrav društvo, it's been a while, što bi rekli Englezi:give_r:

U poslednje vreme se dosta toga promenilo oko ovih addona za strimovanje video fajlova pa sam sa Quasara prešao na Torrenter otkad je napravljena veza između Quasarovih magnetik provajdera i Torrentera i stvarno ide brže sve nego kod Quasara. Da ne pominjem to što Torrenter opušteno pušta torente sa privatnih trakera ali o tom potom, za to još uvek nisu izašli provajderi.. uskoro:)

Ali imam jedan problem. Jel može neko ko koristi Torrenter da mi potvrdi da li je sve u redu kad krene da strimuje film?

Evo ovako plejer u Torrenteru mi je python-libtorrent (default je a i ima opciju keep seeding) i kad pustim neki fajl i brzina dl ide maksimum moje internet konekcije slika posle nekog vremena krene da se zamrzava ili preskače. Isti "simptomi" kao kad pokušate da pustite torent fajl sa kompjutera koji se još nije skinuo preko uTorrenta. Ne znam kako da objasnim drugačije :D
Sve radi kako treba i brzo nađe seedere i dostigne brzinu dl-a veliku i kad ispuni onaj buffer od oko 150MB-a odmah krene sa reprodukovanjem slike ali posle nekog vremena (5 min., 7 min. nekad 10) krene slika da preskače, pikselizuje se, zamrzava itd.

Jel može neko da proveri da li je to do Torrentera greška ili nešto do mene? Mada ne znam šta bi moglo da bude do mene kad sam uglavnom sve na default ostavio. A internet brzina nema sile da je jer sa 40Mb/s konekcije trebalo bi bez problema da gledam film od 6,7,10 GB-a.

Pozdrav druze. Nije do tebe. Isti problem sam i ja imao. Nije mi se to cesto desavalo. Cak sam u opcijama torrentera (P2P Network) menjao i sve p2p player-e. Trenutno koristim Torrent2HHTP. Ne znam nekada je sve u redu a nekada isti problem kao tvoj. Mozda problem nije do torrentera vec do samog torrent fajla.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
E dobro da je tako jer sam gotov bio da ponovo brišem i instaliram Kodi a iskreno ne radi mi se to više kad sam lepo sve naštelovao kako mi odgovara.

Meni Quasar radi takođe dobro, istina malo sporije od Torrentera i to ne po pitanju brzine skidanja, ipak to najviše zavisi od seedera i vaše konekcije, nego po pitanju nekih tehničkih stvari oko samog addona. I jedan i drugi imaju svoje prednosti. Quasar je sređeniji addon i napravljen za široke narodne mase što bi se reklo. Dok je Torrenter takođe odličan ali je napravljen samo za lične potrebe jednog korisnika pa se to dalje proširilo i na šire narodne mase :D Ali od kada su provajderi za Quasar dobili mogućnost korišćenja preko Torrentera i od kada je onaj Magnetizer Mancunianculov mogao da se prikači na Torrneter i da on služi kao plejer dok Magnetizer ređa rezultate pretrage ili integriše željeno u Kodijevu biblioteku sve to je postalo pristupačnije i lakše za korišćenje.

Meni je veliki plus što Torrenter može da radi i sa privatnim trakerima a Quasar još uvek ne, i pitanje je da li će ikada i moći. Pojma nemam šta je u pitanju oko toga ali kapiram ako Torrneter može može i Quasar samo mu treba naći načina nekako.

Probao sam Torrent2HTTP plejer i on nema te probleme, ali takođe on ne podržava opciju keep seeding a ja to volim da imam uključeno i za onog koje u tom torent svetu zna koliko je to bitno za privatne trakere. Za to mi je opcija "handling background torrents" kod Quasara moćna stvar al jbg kad on ne podržava tu vrstu torenata za koju je ta opcija pre svega i namenjena.

Sve nekako naopako ispada uvek i nikad ne može stvar da ispadne do kraja kako treba :beee:
 
Natrag
Top