Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
Meni konacno radi dobro navigacija .., ali samo mogu da koristim tom tom mape . NQ JOS NE USPEVAM DA ODRADIM ???
evo ,ako nekom ko zna nije tesko neka mi opise postupak da vidim gde pravim gresku , hvala
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Mozda je glupo pitanji, ali da li si skinuo i tom tom i NQ mape, odnosno, da li si siguran da imas NQ mape u folderu? Jesi proverio?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Treba ti ispravan content.info
Za here mape. O tome je već bilo reči. Neka neko postavi ovde taj txt
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
hvala brate nista bez tebe . content info mi nije bio dobar .., a nemogu da menjam mape zbog telefona kit ket
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
ali nije bitno ,kad hocu da koristim tom tom prikacim se na komp i samo zamenim foldere .Svidja mi se , nije los ovaj Sygic ali nikako da ga stabilizujem . Radi dva , tri dana perfektno i onda odjednom pukne i nekad hoce a nekad nece da se ponovo pokrene pa onda moram da reinstaliram Apk . neznam zasto , nisam ga prebukirao ,jedino sto sam ubacio tridesetak poi
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
ali nije bitno ,kad hocu da koristim tom tom prikacim se na komp i samo zamenim foldere .Svidja mi se , nije los ovaj Sygic ali nikako da ga stabilizujem . Radi dva , tri dana perfektno i onda odjednom pukne i nekad hoce a nekad nece da se ponovo pokrene pa onda moram da reinstaliram Apk . neznam zasto , nisam ga prebukirao ,jedino sto sam ubacio tridesetak poi

Koju verziju si instalisao?
 
Natrag
Top