Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
>Скините са доње адресе фолдер у коме су два фолдера за мапе, један за мапе navteq а други за мепе tomtom:< ?????????????? eto ., samo mi to treba i taj faajl za maps ch pozzz i hvala unapred
Грешка у тексту. Скини програм који ти омогућава појединачно скидање жељене мапе, да ли here или tomtom. Важно је само не мешати мапе.
Такође, са mapchangerom можеш користити мапе по жељи. Све је објашњено на првој страни!
ako moze neki link za torent ili zip
Извини, ти би преко хлеба и погачу?
Све ти је постављено захваљујући огромном труду браонпса, владцепеша и још многих.
Бар их испоштуј толико и прочитај шта је постављено!
 
Učlanjen(a)
16.02.2012
Poruka
10
Поздрав добри људи,

Инсталирао сам ову навигацију и супер је радила, мапе сам скидао без проблема, освјежавао их, али од данас неће ни да се покрене. Показује да нешто преузима, и онда ми избаци да нисам поручио апликацију. Има ли каква солуција?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Aко неко пожели да проба:
Sygic 14.5.3 beta

czjzw8t.png
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
serbian_cirilic.lang

serbiancirilic.png


Evo uradio sam fajl sa "prevodom" na ćirilicu.
Fajl - serbian_cirilic.lang - kopirati u -
Sygic/Res/Skin/Lang i imate mogućnost da izaberete i ćirilicu.
- Potrebno je naravno prije kopiranja "raspakovati" fajl - serbian_cirilic.zip.
 

Prilozi

  • serbian_cirilic.zip
    65,4 KB · Pregleda: 20
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
pozzz , izvinjavam se

sad ce neko da kaze da trazim preko hleba pogacu . Uradio sam sve kako stoji na prvoj strani i navigacija radi mada ponekad pukne pa moram sve iz pocetka , nesto nisam dobro odradio ??? . Kad pokrenem aplikaciju (Utility syg.apk) ponudi mi da biram nq ili tt mape kao na slici sa prve strane .Kad odaberem bilo koju od opcija uvek mi otvara tom tom mape , nq mape nece a ponekad hoce da prepravi folder npr. maps_tt u Maps a folder maps_nq ne koristi uopste . Mozda mi nevalja "content.info" za nq mape .,wcl je uredu .
Eto ..., sad ako hoce neko nek pomaze , ako ne vracam se na dobri stari iGO mada mi se ova varijanta bar za sad vise svidja , u svakom slucaju hvala unapred .
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Pa skoro slicnu stvar sam imao samo je meni cini mi se"favorizovao" NQ mape,a tom tom je folder prepravljao,kako god na kraju zbog losih tom tom mapa (za BiH gotovo neupotrebljive) sam uklonio navedenu apk i obrisao tom tom mape sa SD i druzim se sa NQ mapama,mada su i one dosta falicne,samo u mojoj okolini par mjesta su totalno pogresno oznacena,razmisljao sam AKO postoji varijanta da se edituju mape nekim editorom (ako neko ima kakvih sugestija kako to uraditi nek posalje PM da ne spamamo temu ili cekati update i gotovo)...uglavnom nisi jedini sa problemom ja sam svoj rjesio gore navedenim.
 
Natrag
Top