Sve je laz... Ili mozda nije?

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Pa vrlo je lako otkriti da li neko laže... Osoba koja laže pokazuje nesvesno svojim gestovima i ponašanjem da laže. yes3
Što se tiče net-a, veći deo osoba je manje ili više isfoliran i laže... yes3 :blum3: ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Hm, ja sam u startu nepoverljiva i na distanci! Ne volim velike reči i obećanja - volim konkretna dela! Mislim da ti muškarci koji su u fazonu cico-maco volim te (do sutra ujutru) imaju samo dobar marketing a ja volim i sadržaj i pakovanje!
Što se laganja tiče, to mi je zamorno i stalno moraš voditi računa šta si kome rekao, tako da ja ne lažem (hoću nekad "ulepšam" istinu ali vrlo retko...;))... Da li su mene lagali? Verovatno da jesu. Ako nisam primetila onda mi verovatno nije ništa značila osoba koja me je lagala ili me laž nije povredila... Najgore je kada uočim da me neko laže (a dobra sam u tome!), onda počnem jako, jako pažljivo da slušam i da pletem oko tog što laže mrežu, u koju će sa sve svojom laži upasti. Onda, onda sam surova...
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Hm, ja sam u startu nepoverljiva i na distanci! Ne volim velike reči i obećanja - volim konkretna dela! Mislim da ti muškarci koji su u fazonu cico-maco volim te (do sutra ujutru) imaju samo dobar marketing a ja volim i sadržaj i pakovanje!
Što se laganja tiče, to mi je zamorno i stalno moraš voditi računa šta si kome rekao, tako da ja ne lažem (hoću nekad "ulepšam" istinu ali vrlo retko...;))... Da li su mene lagali? Verovatno da jesu. Ako nisam primetila onda mi verovatno nije ništa značila osoba koja me je lagala ili me laž nije povredila... Najgore je kada uočim da me neko laže (a dobra sam u tome!), onda počnem jako, jako pažljivo da slušam i da pletem oko tog što laže mrežu, u koju će sa sve svojom laži upasti. Onda, onda sam surova...

E, ne znam ništa o tebi, ali zahvaljujući osobama kao ti, ja sam laganje batalio, još u vreme adolescencije... Jednostavno, ja tako loše lažem, da ti ne trebaju nikakve special abilities da sa kilometra ne provališ (uši postanu kao paradajzi, pogledom fiksiram pupak, ne znam kud bi sa šakama, naglo ostanem bez texta...)
Ne kažem da sam svetac, daleko od toga, ali ja se trudim da prećutim, ono što hm, nije baš najlepše o meni i od mene...
A što se tiče marketinga, hm... Stekao sam utisak da u današnje vreme i Sinu Svevišnjega treba makar wall na Facebook-u ako ne i 5x po 2 munuta u udarnim terminima na Javnom servisu i pinku, da bi se zaozbiljno uzelo...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne kažem da sam svetac, daleko od toga, ali ja se trudim da prećutim, ono što hm, nije baš najlepše o meni i od mene...
E moj druže, ja sam se uvek rukovodio baš suprotnom filozofijom... Pokazaću "dotičnoj" baš sve o meni, (i ono njagore, kakav u suštini nisam), jer ću sutra pokazati da baš i nisam takav, a u njeinim očima mogu samo da "rastem"... Koja prođe "taj test", njoj ću uvek biti dobar...:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ja mislim da ta lepa zgodna i pametna daje svakome .... ili bar vecuni " koji pitaju".....:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
ja mislim da ta lepa zgodna i pametna daje svakome .... ili bar vecuni " koji pitaju".....:dance2:

moguce,ali nju nije lako slagati jer joj svako prilazi,pa je ona vec iskusna u tome da prepozna ko je laze a ko ne...a i nema svako 'hrabrosti'da pridje takvoj devojci
ima jedna stara narodna poslovica 'ko pita,ne skita',a i ako odbije,sta gubis,samo malo ega...
 
Natrag
Top