Sve je laz... Ili mozda nije?

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Decko/devojka govore "volim te, uvek cu biti tu za tebe", obecavaju kule i gradove... Bla bla bla...

Ali, da li je sve to istina?

Kako prepoznati da li vas partner govori istinu, ili vas samo zavlaci, laze... Posto, svi znamo da ima takvih ljudi kojima uopste nije tesko poigravati se sa tudjim osecanjima.

Dakle, da li ste imali takva iskustva, i kako ste prepoznali govori li istinu ili laz?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Naravno da sam imala, ko nije?
Jednog dana se "kune u večnu ljubav", a sutradan je hladan.
U principu, nikome ne verujem odmah, ima ih mnogo koji prebrzo dođu do toga, a "reči su jeftine"... neki vrlo lako iskazuju osećanja, dok ima nekih koji to ne mogu nikad. U svakom slučaju, ovi koji brzo počnu da obećavaju "kule i gradove", retko su iskreni. Obično postoje neki skriveni motivi ili strahovi. Ljubav na prvi pogled nije baš tako česta pojava.
Mislim da ne treba odmah odgovarati na takve izjave, nego sačekati malo... da se slegne, da se neke stvari iskristališu. I ne uzimati ništa "zdravo za gotovo".
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
al jedno sam primetio. zene (devojke ) uvek jure one momke koji lazu. zasto , nemam pojma ali da je istina, istina je. pridje vam mladic i pocne da vas laze i vi ste svesni toga ali ipak vam prija ta laz ( lepa si, zgodna si, imas prelepe oci .... ) sve dok ne dobije ono sta je naumio ( nadam se da vam i to prija ... ). e kad otkrije pravo lice e onda vam je kriv neko drugi.
e, a sa druge strane, momci koji vas nelazu oni nemaju neke sanse ali ipak na kraju zavrsavate sa takvima u braku ( posto vas ovi iskvareni pripreme za brak ) ........
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
al jedno sam primetio. zene (devojke ) uvek jure one momke koji lazu. zasto , nemam pojma ali da je istina, istina je. pridje vam mladic i pocne da vas laze i vi ste svesni toga ali ipak vam prija ta laz ( lepa si, zgodna si, imas prelepe oci .... ) sve dok ne dobije ono sta je naumio ( nadam se da vam i to prija ... ). e kad otkrije pravo lice e onda vam je kriv neko drugi.
e, a sa druge strane, momci koji vas nelazu oni nemaju neke sanse ali ipak na kraju zavrsavate sa takvima u braku ( posto vas ovi iskvareni pripreme za brak ) ........
Jure momke koji lažu, izgube u toj jurnjavi godine, kondiciju, pa posle "dohvate" ove što mogu da ih sustignu! A oni "maratonci" nastavlju dalje... :lol::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
bas tako drugar . al neznam sto uvek nalaze krivca u drugima ....
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
zanimljiva tema...
imao sam djevojku oko 5 godina i nakon jedno 9-10 meseci u vezi rekao sam joj da je volim(mada sam to osjecao i ranije).
A prijatelj,relativno neiskusan sa devojkama(tek od skora su ga krenule ganjati)nalazimo se na kafi i kaze da je rekao novoj devojci(sa kojom je tek 3 dana)da je voli...:):)
Ja njemu ne mozes nekog da volis nakon 3 dana,a on ce na to "ti to nikad nisi osetio,ne znas sta je prava ljubav,i da je ona njemu isto tako rekla da ga voli "i za malo se naljuti on na mene...Proslo je jedno dvije sedmice,naravno,pukla silna ljubav.Pitam ga pa kako to ljubav ne puca tako lako,kad nekog volis ne mozes odjednom reci ja nju/njega ne volim...na to ce on "priznajem,malo sam se zaletio,i rekao da je to osjecao u tom trenutku..."
Kad je nasao novu devojku,opet ista prica...
A Ana_ana mozda ti momci/devojke nisu jos osetili pravu ljubav i "leptirice"pa kad se malo zaljube govore da vole...
A ima i drugi tip,sto spominje nikouro,govore ono sto devojke zele da cuju,cisto da bi ih iskoristili,a ima i devojaka koje iskorisavaju momke...
mada je meni iskreno sladje se 'popeti jednom na mont everest nego pet puta na kilimandzaro'(ako razumijete sta hocu da kazem sa tim)
A sto se tice prepoznavanja govori li istinu ili ne,ljudi kazu da su oci ogledalo duse,one nikad ne mogu prevariti,znaci kad ti pridje neki momak samo u oci gledaj:):):)
ala ga i ja oduzi ovde...:)
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Upravo, blablabla! Ljudi, davnašnja su životna iskustva, da su ljudi bez obzira na pol, starost, nacionalnu, versku, sexualnu i inu pripadnost najkvarljivija roba! kao i da su emocije potrošna stvar, pre, ili kasnije, ali, ne 100 nego 100x100%. Nema sile, jednog dana će se potrošiti, izbledeti, nestati... Crvendać je lepo zapazio (izvini, zapaziLA) da su reči jeftine... Reči koštaju, odn vrede koliko i onaj ko ih izgovara (Tema za neki forum- verujete li političarima,:blum3:?) Takođe, sam uveren da svako ko kaže ...ja UVEK... ...ja NIKAD... ...ja nisam NIKAD... ...ja ću UVEK..., da taj LAŽE! Cane davno otpevao, 'Ništa nije zauvek, ništa nije sve/ to što imaš sad, izgubićeš'...
Jednom sam bio verovao u jedno 'zauvek'. Uf, al je bolelo, posle... (Moliću, osvrnuti se na temu, 'kako preživeti raskid', hvala). Eto, iz dosad navedenog, moglo bi se zaključiti, da sam toliko iskusan u prepoznavanju i distinkciji istine od onog drugog, da bi mi Hitler lično, mogao lagano uzeti i zadnju kintu iz džepa, 'za gladnu romsku decu'... U stvari, jeste, prepoznam ja to, jes' da mi treba BAŠ vremena, ali konačno uklavirim, jednom...
@draganbl, ti misliš da si odužio? HAH!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
mada je meni iskreno sladje se 'popeti jednom na mont everest nego pet puta na kilimandzaro'(ako razumijete sta hocu da kazem sa tim)
Eto ti sad? Nisi u fazonu kao u onom vicu, kad Mujo pita Hasu: "jel' bolan Haso, dal' bi ti opalio moju Fatu jednom il' mene dva puta"? A ovaj odgovara:"Fata je Fata, al' dvaput je dvaput!!!" :lol::lol::lol:
P.S. Vic nema veze sa homo odnosima, u kontekstu je kvantiteta...
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
hahahhahhahahhaha:lol::lol:,ali kad razmislis,zar nije bolje imati jednu super zgodnu,lepu,pametnu,koja ne daje svakome,nego neku kojoj bacis neku losu pricu i ona se primi....veci izazov-veci uzitak:evil:
 
Natrag
Top