Sto ja volim taj sex

Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Verovali ili ne... Nocu u liftu... Bio je na brzinu ali to je meni najegzotichnije mesto...

Nezaboravno i najbolje... Hm... Romantichna sam dusha, tako da... Krevet, ruze, jagode, miris tamjana, i dug erotichan seks... Nikada necu zaboraviti...

A voleo bi da probam, dve u krevetu i ja, onda... na plazi... ima josh, ne mogu da se setim sad :D
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2009
Poruka
265
Ne devojko,tema je vrlo degutantna za mene kao ozenjenog coveka,i nekog koje potekao na gradskom asfaltu bi bilo totalno off topic.Cega se pametan stidi...

Samo zelim da podrzim ovaj komentar. Toliko smo se zaneli time da rusimo tabue da smo zaboravili da ipak nesto treba da sacuvamo i za sebe, bar tu najvecu intimu.
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2009
Poruka
15
Tesko se odluciti...ali cesto se setim sexa sa devojkom na podu njene sobe, dok joj u susednoj sobi spavaju roditelji. Mesto nije neuobicajeno, ali je bilo uzbudljivo! A sta bih voleo da probam...mozda sex sa nekom zenom i njenom cerkom, istovremeno.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Tesko se odluciti...ali cesto se setim sexa sa devojkom na podu njene sobe, dok joj u susednoj sobi spavaju roditelji. Mesto nije neuobicajeno, ali je bilo uzbudljivo! A sta bih voleo da probam...mozda sex sa nekom zenom i njenom cerkom, istovremeno.

Wow,dobar si ;)



Meni je u sećanju ostao sex na moru u vodi i to ono kao noćno kupanje pa ajmo okreni obrni :D
A šta bih volela tj. to je samo moja mašta da probam a to je sex jedna devojka,dečko i ja :blush2:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
17.989
Wow,dobar si ;)



Meni je u sećanju ostao sex na moru u vodi i to ono kao noćno kupanje pa ajmo okreni obrni :D
A šta bih volela tj. to je samo moja mašta da probam a to je sex jedna devojka,dečko i ja :blush2:
Samo da pitam jer mora da bude dečko, ili može da bude i oženjen :), ali izgleda ko dečko ??
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Au, da li se rodila takva, koja to voli? :lol:
Sto se zadate teme tice, jel',meni je ostao jedan u secanju, koji nije bio na toliko egzoticnom mestu ali je bio za pamcenje:blush2:..u kadi...
Huh, meni je kada SVAKI PUT ostala u sećanju... ubijena kolena, kičma povijena u paragraf, stopala klizaju...
E, ali ako nemaš predrasuda prema coitus-u stojeći... Tuš kabina, topla voda, masaža celog tela sapunom i vodom... 'specijalni tretman' strateški bitnih delova tela... Imaš li pojma kako je dobar osećaj dok smo se zalvali toplim tušem a istovremeno spojeni? Šibanje njene mokre kose i vrisci...
A inače, ne mogu reći najbolji, ali najegzotičniji sex sam imao na Kališu... Tek kad smo se obukli posle, provalili smo da je na jedno 3 koraka ispred nas ivica zidine od jedno 20tinu metara... BRRRR! Tada smo i iprovalili da smo se zabadava trudili da budemo tihi (dok, za to vreme iza nas jedno 5 parova nije imalo takvih moralnih i inih obziira) jerbo smo našli mesto, onako, baš visoko, gde smo bili manje od polusakriveni...
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
18
mostarske kise

prvi sex sam imao u Mostaru,gledajuci na stari most.Nije se zvala Svetlana,ali kad god cujem Mostarske kise od Pere Zubca sjetim se toga.Davno to bijase.Pluskvamperfekat.
 
Natrag
Top