Sto ja volim taj sex

Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Sex koji nikada necete zaboraviti...prvenstveno mislim na mesto...i sta je ono sto ste rekli sebi da cete probati bar jednom u zivotu...:roll: pa kud puklo da puklo...
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2009
Poruka
1
:dance2::dance2::dance2:sex koji necu da zaboravim je sex u prirodi, ne zbog toga sto je bio, nego zbog toga gde je bio. a sto se tice toga sta bih voleo da probam, hm... nikada nisam bio sa dve zene, to bih voleoyes3
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Ne, NEMOJ TO DA RADIŠ!! :D:D

Veruj meni, neće ti se ni malo dopasti s dve žene istovremeno! Znaš kako kažu, "Bolje vrabac u ruci, nego golub na grani." Izgubićeš obe, osim ako su izuzeci pa vole da budeš i s drugom... :)

Ontopic;

Nikada neću zaboraviti leto '07, ono, nude beach...damn girl around...itd.

Naravno, uzgred mene je bila moja draga, koja je bila ljubazna da povremeno ide sa mnom u "šumicu", na šetnu.
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Veruj meni, neće ti se ni malo dopasti s dve žene istovremeno! Znaš kako kažu, "Bolje vrabac u ruci, nego golub na grani." Izgubićeš obe, osim ako su izuzeci pa vole da budeš i s drugom... :smile:
Au, da li se rodila takva, koja to voli? :lol:
Sto se zadate teme tice, jel',meni je ostao jedan u secanju, koji nije bio na toliko egzoticnom mestu ali je bio za pamcenje:blush2:..u kadi...
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
84
Au, da li se rodila takva, koja to voli? :lol:
Sto se zadate teme tice, jel',meni je ostao jedan u secanju, koji nije bio na toliko egzoticnom mestu ali je bio za pamcenje:blush2:..u kadi...

Ja sam imao nezaboravne seksove :???: : u kadi - njen prvi, moj prvi - (na žurci), čudan - u zabačenom parkiću na Dedinju, opasan po zdravlje - u jednoj rasklimatanoj ostavi sa dovoljno velikim prorezima između dasaka da nas primete gosti sa 2 ili 3 novogodišnje žurke u blizini i zatrpaju nas petardama, a voleo bih da imam sa potpuno nepoznatom devojkom u nekoj svakodnevnoj situaciji, sa još dva bitna uslova - da nemam kondom i da ne zakačim AIDS. :roll:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Ne devojko,tema je vrlo degutantna za mene kao ozenjenog coveka,i nekog koje potekao na gradskom asfaltu bi bilo totalno off topic.Cega se pametan stidi...
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
16
najzanimljivije u prirodi i u kaficu speak easy u knez mihajlovoj... sve je to njena ideja... ja sam samo objekat radnje... :D
 
Natrag
Top