Sta muskarci gledaju na zeni?

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Muskarci na zeni prvo uoce obim grudnog kosha a zatim joj skeniraju i zadnjicu ,nakon toga primete noge a lepotu ociju i duse se trude da primete na drugom sastanku .
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Slazm se samo u pocetku sa Blekiem.....znaci gledam da bude zena.....za pocetak mora da bude bar lepuskasta.
Gledam sve njene pokazatelje ...kao : lice, oci , usne, zubi, vrat, ruke, grudi, struk, bokove, noge, stopala......gledam sve sto je za gledanje na zeni ( muskarce ne gledam )....
Gledam...koliko sminke koristi, da li neguje svoje lice i kosu, ruke...pogotovu sake, dlanovi, prsti i nokti su prca za sebe....stopala da li nosi broj 37 ili manji.....kako se oblaci ( sklad boja ).....miris ....parfem koji koristi....
I ostali muskarci vide isto sto i ja.....ali imaju uzi izbor interesovanja....i neki put pogrese zbog toga....
Tako izgleda moj prvi pogled..... na zensku osobu ....koja me interesuje.... One koje mi nisu interesantne ....gledam kao i ostali .......
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Neki su promašili temu. Pitanje je šta gledate, priča dolazi kasnije, ili u opšte ne dođe do nje.
Prvo gledam lice, volim lepuškasto, uredno, sa što manje šminke, nasmejano, iskreno... Posle grudi. Neću ja, ali pogled sam "beži", kao da nešto traži, meri... :blum3: Zatim struk, pa pozadina, noge...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Svako ima svoje limite kada je posmatranje zene u pitanju......ja ih nemam....volim da ih gledam....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Slike S. Dalija, imaju prilicnu cenu, ali da se nezna da su njegove, koliko bi bilo onih kojima bi se svidele ?
S obzirom na lepotu u nasim i za nase oci - ima mesta za sve, nas, a posebno u Kraljevu ili Banjaluci...
Oci i osmeh, moj glas, stas, u prolazu
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Prvo gledam žene u lice....oči, usta, nos, kosa.....kako se smeje i da li ima ono nešto što ti zaustavi dah
e zatim obavezno odmerim grudi (ne volim kad su velike), stas i noge...posebno clanak....to me uvek posebno uzbudjuje. Pa ako je sve na 'nivou' onda je zamišljam u svim mogućim pozama....e sad još
ako je zgodna prilika onda krene akcija udvaranja :yahoo:
 
Član
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
33
Pa šta da kažem , a već nije kazano?Naravno da gledam izgled,pa zbog nekog vraga mi se svidi...
Ali isto tako ako sa njom nemam komunikaciju kakva treba biti onda izgled može biti ne znam kakav,sve pada u vodu.
Na ženi mi se najviše svidi kad mi se svaka njena reč urezava,kad me nadopunjuje,kad se pitam: pa gde si ti do sad bila ?
Najviše što mi se sviđa jest kad donese mir mojoj nemirnoj duši...
ŽIVELE ŽENE!!!
 
Natrag
Top