Sta muskarci gledaju na zeni?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Gledaju zenu ....

Iskreno, pocecu od sebe ... Fizicki izgled mi nikad nije na prvom mestu kao ni finansijska situacija. Kod zene gledam zenu, ono sto nosi u sebi, kakva je u srcu i u dusi, da li sa njom imam ikakvih tema za razgovor i slicno.

S druge strane, nikada ne znam na cemu sam sa zenom dok sa njom ne progovorim rec-dve ... I da, oci, mora da ima iskrene, velike oci jer u njima mogu videti sve sto me ikada bude interesovalo .....
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Gledaju zenu ....

Iskreno, pocecu od sebe ... Fizicki izgled mi nikad nije na prvom mestu kao ni finansijska situacija. Kod zene gledam zenu, ono sto nosi u sebi, kakva je u srcu i u dusi, da li sa njom imam ikakvih tema za razgovor i slicno.

S druge strane, nikada ne znam na cemu sam sa zenom dok sa njom ne progovorim rec-dve ... I da, oci, mora da ima iskrene, velike oci jer u njima mogu videti sve sto me ikada bude interesovalo .....
hoces da kazes da ti nije bitno kako zena izgleda? sta bio bi sa najruznijom zenom?
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
neverujem al dobro to je vase misljenje.smile3

Dacu ti primer. Sta mi vredi ako je lepa a glupa ko k***c??? Sta ja imam od toga??? Lepu zenu? S kojom svako brise patos? Neka hvala, za Blekija ne. Tek kad s njom progovorim i vidim kakva je kao osoba, moze da dodje do nekih kombinacija ....
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
svako ima neko svoje mišljenje i razmišljanje,naravno da je fizički izgleda na prvom mestu ali u smislu interesovanja za tu devojku,dakle ako vidim da je bar simpatična mogla bi proći:),naravno da posle upoznavanja dolazi i onaj drugi deo a to je njena ličnost i td
 
Natrag
Top