Šta je to neukus?

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Svako ima svoj sistem vrednosti. Kao i lepotu, neukus svi različito tumače.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kad krupna devojka (da ne kažem debela, biću bezobrazan i iskren) obuče tange i uske pantalonice, kratku majcu u kojoj stomak izgleda kao slon u tegli, a količina pudera izaziva trenutnu ukočenost svih mišića na licu, na podsmehe i zajebavanje muškaraca odgovora kako su isti obične šovinističke svinje...
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Neukus je:

Kada muskarac pusta duge nokte na svim prstima ruke,kada stavlja novcanik u zadnji dzep pantalona,nosi bele carape na cipele,koristi zenski parfem,na kratke pantalone obuva cipele.

Zena kada ne ume da se nasminka,misli da nema potrebe da se depilira,nosi mob.telefon zakacen oko vrata,radi kao automehanicar,ima preko 50 godina a oblaci se kao tinejdzerka,stavi vise zlatnih ogrlica oko vrata.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Neukus je nesto sto je potpuno degutantno i van svakog smisla za estetiku i stil.....Tu mislim na velicanje sebe i pricanje samo o sebi ne slusajuci sta drugi imaju da kazu...Zatim, videti nekog obucenog u nesto sta samo on misli da je lepo,... i sto se tice stila, videti nekog kako samim tim sto je imucan i bogat misli da je sve sto obuce s ukusom i da je samo marka vazna od komada odece koju nosi....
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
45
Neukus je kada neko bas pretera u necemu.Naprimer kada neko nosi firmirane stvari i svaka stvar mu je firmirana i na svakoj stvari velikim slovima pise neka poznata i skupa marka.Onda je to neukus!
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Ili mozda ne odobravamo bas zbog nekog (kakvog god) licnog interesa? ;)

U svakom slucaju,mislim da (bas zato sto ne postoji jasna definicija koja opisuje (ne)ukus,bar meni nije poznata...) ni o jednom ni o drugom ne treba raspravljati.Ako nista drugo,bar mislim da je besmisleno...:)

^^^Hahahaha VRH^^^. Ja ću samo dodati da je neukus odsustvo ukusa. Kao što je Anštajn rekao da je hladnoća odsustvo toplote :)
 
Natrag
Top