Spijuniranje racunara

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ok samo to bas i nema neke veze sa keyloagerom...CyberGate je hakerski alat i ima sasvim druge svrhe...U ovom tutorijalu jeste objanjen rad sa njim ali su ispustene da budu objasnjene neke mnogo bitnije stvari koje predhode radu sa njim...
potrebno je prvo kreirati vlastiti server preko No-Ip klijenta ,downloadowati njihov alat No-IP Duc i updejtovati neophodne stvari....Zatim uci u vlastiti ruter i otvoriti portove (obicno je to 82 i 93) te kada kreiras server onda se mozes igrati sa ovim alatom kao na gornjem tutorijalu......

Ali to je vec zabranjeno ovde na forumu.......;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
To sa cybergate i vlastitim serverom bi recimo izgledalo ovako.......ispustio sam napisati i jednu jako bitnu stvar da treba iskljuciti antivirusni program jer gotovo svaki abtivirus vidi cybergate kao virus i blokira njega a i rad sa njim....

76025352.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
3
zasto website visited radi samo za Internet explorer, not firefox (Windows7). Kako podesiti Firefox?

Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
9
Imam na Win 7 Ultimate osim svog, administratorskog naloga, još tri User Accounts, ograničena. Da li može sve snimati šta se dešava na tim nalozima?
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
1
i meni se zaledi instalacija... iskljucio sam antivirus koristim aviru.
kako da u aviri i nodu iskljucim da blokira ovaj program ako bi ste mi pomogli bilo bi od velike pomoci...
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
1
uspeo sam sa instalacijom. samo sam promenio lokaciju instalacije fajla.. sad imam drugi problem, normalno sam pokrenuo programi malo po njemu radio ali kada sam izasao ikonica kada kliknem kaze da je premestena ili izmenjena tako da ne mogu da pokrenem program... a nece ni sa shift ctrl alt k sta sada???
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2012
Poruka
60
Potrebna pomoc.
Ne prikazuje mi koje sam web sajtove posetio, usao sam vise puta ovde na foru, na fb ali nece da prikaze nista...
 
Natrag
Top