Spijuniranje racunara

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Mozegu li se odredjene informacije koje program pokupi slati na e-mail adresu?

Odlicno pitanje...medjutim to vec spada u fazu hakovanja a ja se time ne bavim......:-D...niti dozvoljavamo na forumu tutorijale toga tipa....
Na to ces pitanje sam pokusati da pronadjes odgovor u Setting delu programa Delivery....

45272652.jpg
70004447.jpg
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Tutorijal 2 u PDF......

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!1068&authkey=AKOyTQJAIqihXA4" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2010
Poruka
23
Ja imam maloletno dete koje stalno visi na racunaru.Ovo moze u mnogo cemu pomoci.
Hvala hvala puno :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ja imam maloletno dete koje stalno visi na racunaru.Ovo moze u mnogo cemu pomoci.
Hvala hvala puno :)

U te svrhe je konkretno i postavljen taj tutorijal.......Ne da moze pomoci nego program ima i opcije snimanja desktop prozora na onoliko na koliko podesis a da je onaj koji je za racunarom to i nezna,zatim usnimava svako slovce koje se napise......svaku internet stranicu,sifru.....svaki program koji se otvori..........Dakle kompletno sve.........

Inace program moze posluziti i za raznorazna hakovanja ali to sam zaobisao jer su tutorijali tog principa na forumu zabranjeni....
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Ja imam maloletno dete koje stalno visi na racunaru.Ovo moze u mnogo cemu pomoci.
Hvala hvala puno :)

eheheehh........sreca pa moj otac nezna za ovaj program .... ali sam ga ja preduhitrio i sad ja spijuniram njega :) ......


U te svrhe je konkretno i postavljen taj tutorijal.......Ne da moze pomoci nego program ima i opcije snimanja desktop prozora na onoliko na koliko podesis a da je onaj koji je za racunarom to i nezna,zatim usnimava svako slovce koje se napise......svaku internet stranicu,sifru.....svaki program koji se otvori..........Dakle kompletno sve.........

Inace program moze posluziti i za raznorazna hakovanja ali to sam zaobisao jer su tutorijali tog principa na forumu zabranjeni....

hvala boki care sve savrseno radi ..... nema bugova :) ..... sacu ti poslati PM .... nadam se da ces mi odg. :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.08.2010
Poruka
2
Kad dodjem do koraka INSTAlLL instalacija se zaledi... i jedino mogu da je iskljucim preko end process... imam windows 7...

?
 
Natrag
Top