Sony Ericsson W810i

Član
Učlanjen(a)
12.02.2009
Poruka
26
Sony Ericsson W810i

Sony_Ericsson_W810i.jpg




Ja imam w810i vec 2 godine, i prezadovoljna sam!
Kamerica sasvim fina 2mp (ako neko hoce profi slike neka qpi digitalac), memorijsku od 512mb dobijesh sa fonom (podrzava 2gb), W model je shto znachi da spada u walkman uz koji dobijesh vrh slushke... Ispadao mi je milijardu puta, samo se malko ogrebao sa strane, ispolivan je pivom, vinom, coca colom i nikakvih posledica nema ! Maska: crna, bela, siva... Ma vrh telefonche, za svaku preporuku :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
12.02.2009
Poruka
48
Lepo je kad imas sve o mobu (sto se skine sa GSM Arene) a lepo je i kad imas licno misljenje.

Ja mislim da bi trebali da opisujemo mobilne telefone tako sto cemo skinuti sve sa GSM Arene a onda napisati nas licni utisak.

Inace, predpostavljam da se mob pravi tako sto se uzme k750i i zameni maska... Zar ne???
 
Učlanjen(a)
08.04.2009
Poruka
19
Pozdrav svima koji citaju,o ovom telefonu ,evo vako ja ga imam godinu i dva puta mi je otiso displej ,telefon je vrh ,al samo ko ga zna cuvati ,znaci za fizikalce i ostale slicne nije jer sam ja debelo prvi put platio displej ,a sad sam ga ostavio u ladicu ,jer je opet puko displej a neisplati se popravljati opet.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
Eh sada,da nebi otvaro novu temu a dosta bi bile slicne.Imo sam w810i oko 1 godinu .I kad je stara znala da mi svidja uzela mi za rodjendan w 850 i .Dosta je slican .Jedina mana telefona je baterija (neznam dali je slucaj samo kod mene) .Ima problem da samo traje 2 dana ali to sam resio tako sto imam 2 baterije:dance2:.Inace dobra memorija,brz telefon.I sto je najvaznije neysporava se kad ga nafilujes sa 300 MB muzike i ostalog.Paralelno koristim jos Motorolu K1 .
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
30
Ja imam w810i dve godine, za sad nisam imao ni jedan problemcic, svi koji citaju preporucujem ga sa svim pohvalama, slike su extra, telefon je muzicki tako da to necu ni da komentarisem, ni batyeriju mu nisam menjao za to vreme a radi ko zmaj, stvarno je odlican... :))
 
Član
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
4
Telefon je odlican. Samo sto sam ja s njim skocio u bazen i vise nije proradio. Al je trajo 2 godine. smile3
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
47
ja ga imam oko 2 godine, i napunjen je modifikacijama. to ga naravno usporava, ali je ipak bolji. jedino sto mu nikad nije radilo je Transfer Elf. (ko zna, zna)

da li neko zna kako da ga pravilno pokrenem?
 
Natrag
Top