Sony Ericsson W810i

Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
Lepo je kad imas sve o mobu (sto se skine sa GSM Arene) a lepo je i kad imas licno misljenje.

Ja mislim da bi trebali da opisujemo mobilne telefone tako sto cemo skinuti sve sa GSM Arene a onda napisati nas licni utisak.

Inace, predpostavljam da se mob pravi tako sto se uzme k750i i zameni maska... Zar ne???

u pravu si, i ja imam takav utisak, svi telefoni su im slicni...
ja sam imao k750, a moj drug w800, telefoni su bukvalno skoro isti...
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
1
Telefon je zaKon, imam ga skoRo 3 goDine, samo sam moRao da mu meNjam software poshto sam ja neshto cheprkao po fonu i batalio ga :D
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
2
Imam W850i vec 3 godine, kad vec poredite ove telefone reci cu vam da je isti kao W810i samo sto je slajder. Razlika u odnosu na K seriju je velika uslovno receno. K serija ima mnogo kvalitetniju kameru u odnosu na W ali zato W serija ima zvuk koji se ne moze uporedjivati sa K serijom. Softver im je isti tj softver je isti za sve SE telefone razlike su smesne. Ovaj telefon ima sve sto treba prosecnom korisniku uz to je i jako lep i upada u oko svima. Sto se tice baterije kada je bio nov punio sam ga svaki drugi dan ali moram da napomenem da sam imao oko 3h dnevnog slusanja muzike, znaci jedno punjenje 6h slusanja muzike + normalna upotreba telefona. Danas ne slusam muziku na njemu i punim ga svaki 3 dan a verujem da bi mogao da izdrzi i 4 dana.
Kandrax - ili ti je neispravna baterija ili je trosis vise od mene
 
Natrag
Top