Software {Chat}

Učlanjen(a)
06.04.2012
Poruka
49
programi za odrzavanje racunara

koji program koristite za odrzavanje racunara tipa Ccliner i td.
ja koristim advance system care i nije los...koji je vas predlog? :)
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
trenutno imam instaliran Kingsoft PC Doctor i pratim kako se ponaša, jer sam ga instalirao prije dva dana, za sada sam zadovoljan, no slažem se sa n3m3sis da je tune up utilites 2012 jako močan!

pozz!
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ako hoćeš program, odnosno Suite koji će dataljno da ti održava sistem, moja preporuka je Sytem mechanic Professional 10, po mom mišljenju, jedan od najprogresivnijih alata za system, a takođe i za HDD ili SSD, ima podršku za Re-Align (Program Accelerator) programa i aplikacija u sistemu, što dovodi do ubrzanja i pokretanja istih, odnosno, posebno ih ređa u odnosu na konvencionalno defragmentovanje HDD-a, lično ja sam prezadovoljan, bolji je od TuneUp barem za 20-30% u detaljnom čišćenju i održavanju registry base, takođe radi i backup registry u slučaju da se ošteti i slično.
Izaberi između Advanced System Optimizer ili System Mechanic Pro, možeš i TuneUp 2013, kod njega su poboljšne performanse i detaljnije čišćenje zaostalog cache-a od java, flash aplikacija i ostalih programa u odnosu na verziju 2012
 
Natrag
Top