Software {Chat}

Učlanjen(a)
18.08.2012
Poruka
26
Instaliraj Win Xp i sve ce da ti radi normalno vista je zahtevna,za win 7 nemas dobru podrsku takodje i onda baci se u win xp on je najbolji i posle skini temu ako oces da ti izgleda bolje i gotova prica :D
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
980
wista kad sam ugradio vise nemogu da instaliram nesto drugo jer mi neda da krenem ili da butujem
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2012
Poruka
10
E da...hteo sam da skinem temu koja izgledom podseca na Windows 7,ali nije islo. Da li mi treba poseban program preko kojeg to radim,ako treba-kako? I ako imate neki koristan link?
 
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
36
Ja se izvinjavam ako sam na pogrešno mesto postavio pitanje.Imam običan dvd,dvix player.Moje pitanje je Koji cd da koristim i koji konvertor za video koji bi da pretvorim u dvd ili dvix?Skidao sam filmove u avi formatu ali neće da očita.Ovde ima puno onih koji znaju o ovome,pa se nadam da će mi neko odgovoriti.HVALA
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Ne razumem poentu uklanjanja, ali trebalod apreko loadera kojim si ubacio licencu mozes i ukloniti istu, ili trazi u google kako da obrises preko registry ili cmd.
 
Učlanjen(a)
12.12.2013
Poruka
2
poenta je u tome što kod viste nemožeš ništa raditi kad uleti genuine, uopšte nedigne sistem do kraja . nije kao kod xp i 7
samo nudi registraciju
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
poenta je u tome što kod viste nemožeš ništa raditi kad uleti genuine, uopšte nedigne sistem do kraja . nije kao kod xp i 7
samo nudi registraciju
Aha mislis provalili su ti licencu? Ok onda imas postupak:
Kod:
For list of command about slmgr.vbs type:
slmgr.vbs /?

To remove the key type the folowing command:
slmgr.vbs -dti

To remove the key from the registry type the folowing command:
slmgr.vbs -cpky

To remove the license and the key all together type:
slmgr.vbs -upk

You can also delete the license it self, you can find it at:
C:\Windows\System32\OEM

For removal of the logos delete the logos located at:
C:\Windows\System32\oobe

You can also delete the registry:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\OEMInformation]
"Logo"="C:\\Windows\\System32\\oobe\\ABIT_badge.bm p"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Media Center\Start Menu]
"OEMLogoUri"="C:\windows\system32\oobe\ABI_MCE_log o.png"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winsat\WindowsExperienceIndexOem Info]
"Logo"="c:\\windows\\system32\\oobe\\ABIT_badge.bm p"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\OEMInformation]
"HelpCustomized"=dword:00000000
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\OEMInformation]
"Manufacturer"="ABIT"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\OEMInformation]
"SupportURL"="[url]http://www.abit.com[/url]"

Note. This registry is for ABIT, at your machine they will corespond to the logos you have installed.

Kopirao sam ga ali trebalo bi da je to to, ovo zadnje ti ne treba za abit. E sad imas mali batch koji falsira genuine validation, sa njim mozes da prodjes proveru i skidas direktno stvari za koje ti trazi win genuine validation, ne znam ima li ga ovde na forumu ali imas na skoro svakom torrentu: Windows Genuine Advantage Validation.
Ako ti je licenca provaljena onda odradi ovo gore i imas win loader by daz, i aktiviraj ponovo. Ako si vec aktivirao ovim loaderom, onda imas u istom aktivatoru i uninstall, pa posle restarta ubaci novu licencu i restart. Mada ako vec imas vistu verovatno mozes poterati i win 7, pa neka ti i to bude opcija. Vista sa service pack-ovima je skoro kao 7ca, ali ipak samo skoro...
 
Učlanjen(a)
02.05.2011
Poruka
5
Pozdrav,

ima li negde Stellar Phoenix Access neka stara baza (2000) kaze da msysdb pravi problem. Naravno, kaze da moze da resi problem ali...brava trazi kljuc... :(
 
Natrag
Top