SF Vip plejer

Učlanjen(a)
31.07.2014
Poruka
75
Neznam sta nije jasno, plejer ucita ko bukvar sve sto ima (logo, epg) na taj neki portal, ako je vlasnik postavio. Ne moze da ucita nesto sto nema.
Nemozes da ubacis svoj epg u SF Vip plejer. Plejer nije raden da se moze ubaciti vlastiti epg, mozda u buduce bude i to.

Ne pretendujem da sam expert, ali ja moju listu od providera dobijam u formi

Sto znaci da nisu iste. Ostali IPTV programi koje koristim na Androidu, IOS i Windows imaju nacin da se ucita EPG link i shodno tome program ga vidi i moze da se koristi. Ako nije problem molio bih te da mi posaljes listu koja ucitava i EPG (ako imas neku slobodnu da i to vidim :cool:).

Sfvip player koji je odlican, brz i responsiv, nema tu opciju (poseban link za EPG) kao ni opciju da sacuvas favorites. To mu fali da bude najbolji u klasi (citam na forumu da su i drugi to pominjali, ali nisam video da se auror oglasio i rekao zasto to ne moze da se izvede). Ne pada mi na pamet da kritikujem fenomenalan posao koje je kreator odradio i ustupio svima nama BESPLATNO. Ali to me ne sprecava da skromno pomenem da bi ova dva dodatka progam definitivno svrstala u najbolji od svih ostalih.

Molim da se ovo ne shvati kao kritika ili cepidlacenje vec iskreni napor da nesto dobro postane super.
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Zadnji update sa serijama je vrh, svaka čast Salezli

Negde od sredine Februara pratim i instaliram svaku verziju SFVIP playera i to na Win 10, Win 7 i Win8.1 , na svakom OS je svaka, ponavljam svaka verzija do ove zadnje (1.2.1.10) bila stabilna normalno radio player, odnosno bio je sve bolji, fukcionalniji prihvatljiviji ( mnogo naših želja za poboljšanjem je ugrađeno...
Nikad nisam imao problema ni sa jednom verzijom...
Bar je tako kod mene , zato mislim da su problemi koje neki prijavljuju u njihovim instalacijama OS-a , driver-a,
AV softvera, .NET Framework i slično.
Hvala još jednom na fenomenalnom playeru, koji je i više od toga .
 
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
18
Zadnje dve verzije imaju problem i player kresuje kada recimo dodje do kratkog prekida interneta. Prethodne verzije racunajuci 1.2.0.99 nisu kresovale u tom momentu nego je player sacekao i sam ponovo pokrenuo strim istog momenta kada bi dosao internet, u svim verzijama namestam u opcijama "repeat one"' kako ne bih morao da ponovo pustam. Generalno svaka novo verzija je sve bolja i bolja, svaka cast na tome, ali ovaj mali problem je veoma frustrirajuc.
Koristim Windows 7

Log koji pokazuje program pri kresovanju. (radio sam reinstal Net Framework)

Problem Event Name: CLR20r3
Problem Signature 01: sfvip player.exe
Problem Signature 02: 1.2.1.10
Problem Signature 03: 5fd9f54d
Problem Signature 04: libmpv
Problem Signature 05: 1.0.0.0
Problem Signature 06: 5fd9f3f0
Problem Signature 07: 4c2
Problem Signature 08: 51
Problem Signature 09: libmpv.API.Exceptions.MpvAPI
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1033
Additional Information 1: 3d84
Additional Information 2: 3d846da3c66912a958558545f383fcab
Additional Information 3: f5cd
Additional Information 4: f5cdd0eb6118df7ec7fefedc1f31ee72
 
Natrag
Top