SF Vip plejer

Učlanjen(a)
18.01.2017
Poruka
6
Ako vam pobrljavi nesto samo udjite u

kod mene je putanja

C: \ Users \ XXX \ AppData \ Roaming \ SFVIP-Player

Kod vas zamenite ovo XXX nesto je drugo u nazivu

je
obrisete

Config.json

%appdata%
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
citam sva ova pitanja na poslednje dve strane i gotovo na sva smo dali odgovore bar po 2-3 puta.......krenite unazad i citajte od prve strane ove teme i upoznacete plejer u prste i resicete svaki problem koji imate a vezano za njega.....malo je bezveze da se ponavljamo stalno i pisemo jedno isto.......
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Ako vam pobrljavi nesto samo udjite u

kod mene je putanja

C: \ Users \ XXX \ AppData \ Roaming \ SFVIP-Player

Kod vas zamenite ovo XXX nesto je drugo u nazivu

je
obrisete

Config.json
Obris'o je 40 puta do sada.

SFVIP Player se samo zatvori, bez upozorenja, bez onog "Not responding". Sve šta znam je da Task Manager pokaže "Suspended".

Malo pre otvorio SFVIP Player u Windows 10 Sandbox-u i radi!

Kao da moj Win 10 nalog neda pristup Player-u da upisuje u Roaming. A čudno je to da se isto dešava i na Administrator Win 10 nalogu koji je po default-u skriven a sam nalog ima potpun pristup sistemu zar ne? A kao što sam rekao Admin nalog je netaknut i koristim ga samo u ovakvim situacijama kad nešto ne radi (program crash-uje/instalacija završava neuspešno i sl.).

P.S. Ja kad obrišem config fajl on se pri otvaranju Player-a vrati, a Player i dalje nasilno sam sebe zatvara pri učitavanju naloga i njegovog internog player-a.
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
ali ja nikako sa 1.0.7. da predjem na 1.0.8. verziju, krene update i nista

pa nije resenje svako paljenje SF da brisem config.json ????
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2012
Poruka
50
briši sve i ponovo namesti i biče ok , i ja sam imao isti problem -AUTO UPDATE STAVI NA OFF
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
kako da izbrisem iz kompa SF ??? pa da onda instaliram 1.0.8. s prve strane link
 
Učlanjen(a)
04.03.2020
Poruka
8
Is there chance to make picture in picture movable !!?

Da li postoji šansa da slika u slici postane pokretna !!?
 
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Sto rece kolega @hb 47... Kad se rade apdejti, u samom plejeru stavite auto-update na off a apdejt radite na ikonicu Updater koji se nalazi u samom folderu SFVIP-Player-a... Sve radi normalno na taj nacin i apdejtuje sve.
 
Natrag
Top