SF Vip plejer

Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Najnovija verzija playera je 1.0.8 i radi ko svicarski sat.
Skinite ga sa prve stranice i vozi Misko.
 
Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
131
Radi odlicno,samo da pitam ovo kad ucitas m3u listu dali postoji mogucnost da se spasi ili iako moze da nse to doda bilo bi od koristi
 
Učlanjen(a)
07.03.2020
Poruka
1
Hello,
The player is actually the best I've used so far. Many thanks to your SF team. Unfortunately, for two days I have a problem that I can not solve. Each time playing any program from the lists with the URL and MAC address ends as the opening slider moves to the end (blue indicator). It lasts differently from 20 sec up to 5 min. The Playback finish message appears. I did not find this problem in this thread, and it repeats on several devices that I tested with windows 10. I am using the program from the first page of this thread SFVIP-Player 1.0.8 x64.

[google translation]
Zdravo,
Igrač je zapravo najbolji što sam dosad koristio. Veliko hvala vašem SF timu. Nažalost, dva dana imam problem koji ne mogu riješiti. Svako igranje bilo kojeg programa s popisa s URL-om i MAC adresom završava se dok se klizač otvaranja pomiče do kraja (plavi indikator). Traje različito od 20 sek do 5 min. Pojavi se poruka o završenoj reprodukciji. Nisam našao ovaj problem u ovom nizu, a on se ponavlja na nekoliko uređaja koje sam testirao s Windowsima 10. Koristim program s prve stranice ove teme SFVIP-Player 1.0.8 x64.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Update
- Drag and drop accounts
- Username and password account added live and vod

grupe na kanalima funkcionisu kod u/p ,razdvaja lepo i rade kanali......vod ne razdvaja grupe vec vuce u svakoj all i ne rade strimovi u vod.........bar kod mene ,videcemo drugi sta kazu....testirao 5-6 servera

ovo je ok.....
Ashampoo_Snap_2020.03.07_22h19m24s_006_.png
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top