SF Kladionica - komentarišite

Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
1.093
predobri su bili rezultati cijeli dan morali su kupiti Juventusa kladionice da ne propadnu :acute::acute:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
5/10
Lepo sam rekao da imam ružan osećaj :(

I posle neko kaže, "Ko nema sreće u kocki ima u ljubavi" :???:
Nemam sreće ni u jednom ni u drugom ili možda imam u ljubavi samo to ne znam :dntknw: ... a i ovo nije kocka wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
7/10 imam,nije lose,nisam verovao da me je Juventus izneverio i da Viljareal i Deportivo nisu mogli da udju u 3+


Da pitam Baneta,ako nije problem da se malo poveca ponuda,bar jos 5-10 utakmica,i da bi imali veci izbor,a i da bi bilo teze pogoditi sve,vise bi razmiljali...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ok, videću da ubuduće bude malo više, a ono za prelaze je previše komplikovano, ovako je jednostavnije i svi kapiraju kako i šta treba ;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
1.093
Jedna ispravka da bude sve pošteno ;)

imam 16 bodova a ne 17 i odgođenu utakmicu Bordo iz prvog kruga :)

Može li se isti par dvaput staviti na tiket ?
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Meni je to bezveze isti mec 2 puta na tiketu,ajde da moze vise tiketa,ali na istom je glupo...
Nisam ni znao da postoji to pravilo,sad sm tek video da je Mihajlo 2 puta stavio Studgart.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Meni je to bezveze isti mec 2 puta na tiketu,ajde da moze vise tiketa,ali na istom je glupo...
Nisam ni znao da postoji to pravilo,sad sm tek video da je Mihajlo 2 puta stavio Studgart.
Bane, Bane, al' bi sad ostao kratak da si vlasnik kladionice!:blum3:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Jedna ispravka da bude sve pošteno ;)

imam 16 bodova a ne 17 i odgođenu utakmicu Bordo iz prvog kruga :)

Može li se isti par dvaput staviti na tiket ?
Hvala na zapažanju Smoto, ispravljeno je sve ;)
Piše u 4. pravilu:
"4. Na tiketu ne možete igrati istu utakmicu 2 puta!"
Meni je to bezveze isti mec 2 puta na tiketu,ajde da moze vise tiketa,ali na istom je glupo...
Nisam ni znao da postoji to pravilo,sad sm tek video da je Mihajlo 2 puta stavio Studgart.
Ispravljeno, ovaj drugi par mu je računat kao "nevažeći"

Evo izvinjavam se još jednom, Mihajlo_90 ima čak 4 boda manje zbog Štutgarta :D
 
Natrag
Top