SF Kladionica - komentarišite

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Pošto vidim da ima dosta predloga, komentara i ostaloga u vezi ovog što je pokrenuto, da ne bi spamovali temu sa tiketima, otvorio sam ovu temu pa sve što vas zanima, što imate da predložite ili pak nešto treće pišite u ovu temu ;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
1.093
imam ja jedan prijedlog da bude malo zanimljivije

za svaki tiket na kojem su pogođeni svi parovi još 5 ekstra poena (najmanji broj parova na tiketu 5 da bi se priznalo tih 5 poena )
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ovo kolo imam osećaj da neću ništa da pogodim, baš neki pesimizam... a nisu loši parovi, zanimljivi :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ovo kolo imam osećaj da neću ništa da pogodim, baš neki pesimizam... a nisu loši parovi, zanimljivi :dntknw:
Da, i meni se tako čini, prošli vikend je dosta realno došlo, ovaj "predosećam" da će biti havarija! Sve me nešto i mrzi da odem da uplatim tiket, možda "uštedim" neki dinar... Još kad bi Bane isplaćivao dobitne tikete, ih...:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Da, i meni se tako čini, prošli vikend je dosta realno došlo, ovaj "predosećam" da će biti havarija! Sve me nešto i mrzi da odem da uplatim tiket, možda "uštedim" neki dinar... Još kad bi Bane isplaćivao dobitne tikete, ih...:blum3:

To ti pričam, a sa takvim stavom ne vredi ni uplaćivati tiket...dobra ova Herta, sigurno ostaje u ligi yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ja danas od 5 utakmica promasio 1,ne znam sta mi bi da stavim Celsi 0-2,mislio sam pobedioce ih 1:0,oni izgubise debelo...
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
1.093
nije loše 6/7 danas i mene je Čelzi neugodno iznenadio :dntknw::dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Zasad od šest dve promašio. Herta me u srce ranila :( ako, tako mi i treba kad igram protiv Hofenhajma i Ibiševića yes3

ako je neko propustio

[YOUTUBE]k7lfRUPRzpA[/YOUTUBE]

iz drugog ugla

Login | Facebook

:)
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
imam ja jedan prijedlog da bude malo zanimljivije

za svaki tiket na kojem su pogođeni svi parovi još 5 ekstra poena (najmanji broj parova na tiketu 5 da bi se priznalo tih 5 poena )
Pfff mislio sam da stavim tako nešto, ali 5 poena je mnogo, velika prednost, možda bonus 1 ili 2 poena, 5 je baš mnogo ;)
... Još kad bi Bane isplaćivao dobitne tikete, ih...:blum3:
Al bih ja profitirao ihhhh :p Da zgnem pare od vas sa foruma :blum3:

Ja danas 5/7 nije loše. Malo je manji odziv za ovo kolo, verovatno zato što sam ga i kasno stavio (petak popodne) :/
 
Natrag
Top