SerbianForum strimovanje V1,V2,V3

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ja ne mogu da skinem ovu v3 verziju, pise mi da ne postoji vise ili da nemam dozvolu, a bas mi je potreban ovaj program
Eto i ja imam taj problem. Uspešno sam se registrovao u Sky Drive i par puta pokušao da skinem ovaj program i nije mi uspjelo. Kako mogu doći do njega?

Hvala na odgovoru.

Bio mi je blokiran sky drive nalog od strane Microsofta,dok ne uklonim sa nje sadrzaj koji oni smatraju da treba ukloniti...sada se nadam da je sve ok....
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Nadam se da su ostali alati za strimovanje :roll: Ljudi ja mislim da mi korisnici ovog foruma moramo nekako da se revansiramo bokiju za sve sto radi za nas, nije dovoljno samo kliknuti like za ovoliki trud...
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
35
Bio mi je blokiran sky drive nalog od strane Microsofta,dok ne uklonim sa nje sadrzaj koji oni smatraju da treba ukloniti...sada se nadam da je sve ok....
Evo što meni piše, tako za prvi kao i za drugi dio:
Kod:
Sorry, there was a problem downloading this file from SkyDrive. Please try again.

[url]https://skydrive.live.com/?cid=37bc32d29066020f&id=37BC32D29066020F%212907&action=Download[/url]
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Evo što meni piše, tako za prvi kao i za drugi dio:
Sorry, there was a problem downloading this file from SkyDrive. Please try again.

Stvarno neznam koji je problem kod tebe.....Neka proba jos neko......

Meni se downloaduje i kao registrovani korisnik sa naloga......

d98uEMDk.png


A takodje i kao gost.....

ikIED.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
URL HELPER

O ovom alatu smo vec pricali vise puta kao i nacinu kako se pomocu njega jednostavno izvlace strimovi.Dobio sam molbu na privatnim porukama da napravim video tutorijal o tome,pa evo nije mi bilo tesko.....na dva sajta kako se vadi ovim alatom strim.....

jyUboN.png


:download:

Kod:
[url]http://epg.serbianforum.org/Programi/UrlHlp.rar[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruka
626
URL HELPER

O ovom alatu smo vec pricali vise puta kao i nacinu kako se pomocu njega jednostavno izvlace strimovi.Dobio sam molbu na privatnim porukama da napravim video tutorijal o tome,pa evo nije mi bilo tesko.....na dva sajta kako se vadi ovim alatom strim.....

jyUboN.png

Hvala profesoru.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
SF DREAMBOX & TV HEADEND

Program se sastoji iz dve celine i to Dreambox i TV Headend celine i obuhvata gotovo sve vezano za ova dva pojma.

1dUyH8B.png


Konkretno deo Dreambox sacinjava video tutorijal kako skenirati i pronalaziti dreamboxove ,zatim program pomocu koga mozete pronadjeni dreambox gledati na vasem racunaru,samo upisujuci ip adresu drimboxa sa epg opcijom,snimanjem i ostalim pratecim stvarima,te slajd show o nacinu podesavanja ovog programa i radu sa njim.Takodje pronadjene dreamboxove mozete gledati i iz XBMC media centra i sastavni deo ovog projekta je dreambox plugin za xbmc ,te tutorijal o kloniranju ovog plugina na neograniceni broj a na taj nacin mozete u xbmc ubaciti koliko god vi zelite dreamboxa.Video tutorijal dalje objasnjava i samo konfigurisanje plugina u xbmc to jest nacin kako se drimboxovi i integrisu u ovu multimediju.....

ndXQR.png


Kada je u pitanju TV Headend deo moze se videti video tutorijal kako se skeniraju i pronalaze na internetu,zatim je sastavni deo ovog projekta tv headend plugin za vlc ako zelite ga naravno integrisati i gledati iz Vlc plejera te i video tutorijal o nacinu kako se to i radi ,to jest integrise Tv headend i gleda iz Vlc.Projekat obuhvata takodje pvr klijent tv headend za xbmc media centar,te nacin kako se podesava u XBMC i integrise sa istim u XBMC multimediji.Dakle obuhvacene su video tutorijalima postavljanje TV headenda i u VLC i XBMC a na vama je u kom plejeru zelite da ga integrisete....i jos ponesto vezano za taj pojam...

tIqNboWRMg.png


U principu smatram da je obuhvaceno gotovo sve o Dreambox i TV headendu ,od pronalazenjado daljeg njihovog koriscenja.....

:download:

Kod:
[url]http://epg.serbianforum.org/Programi/SFDrim&Hea.rar[/url]
 
Natrag
Top