Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

SerbianForum strimovanje V1,V2,V3

Diskusija u 'Internet Radio i TV' započeta od boki71, 11.10.2013.

1. boki71

boki71 Uz duplu Anu... Administrator

Zahvala:
    37.112
    Pol:
    Muški
    Napravio sam jedan program,naravno u SerbianForum stilu koji ce nadam se pomoci mnogima u izvlacenju streamova iz zeljenih videa sa raznih sajtova.Mnogi to kriju i cuvaju za sebe,medjutim posto nisam nista nikada krio a u zelji da pomognem resio sam da pokazem u 4 minuta video tutorijalom sa pratecim objasnjenjem kako mozete izvaditi stream iz videa za zeljene tv kanale...

Program se sastoji iz nekoliko celina.Pored video tutorijala u visokoj rezoluciji o nacinu vadjenja streamova,tu su jos i alati pomocu kojih mozete sve to uraditi i prateca dokumentacija koja blize objasnjava sa kog sajta sam vadio stream,token,konverter adresa...Tu je jos i nezaobilazni EPG od naseg kolege NightWolfa kao i precica ka nasoj sajt adresi gde mozete pronaci vec izvadjene strimove za zeljene TV kanale...

Toliko je jednostavno da sam u 4 minuta uspeo da raspakujem alate,konfigurisem,startujem,proverim video iz koga vadim stream,izvadim stream,konvertujem i na samom kraju i isprobam ga u Simple playeru. Naravno tako izvadjen stream mozete koristiti u vasim playerima koji imaju podrsku za isti (Simple playeru,XBMC.....).Vredi pogledati tutorijal kako se jednostano zapravo to i radi,a naravno postoji jos puno drugih nacina....

:download:

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    :sifra:

Kod:

2. soulman

soulman

Zahvala:
    228
    Pol:
    Muški
    radioizinata i eduardo se ovo sviđa.
  3. boki71

Zahvala:
    37.112
    Pol:
    Muški
    Stream radi.....u pitanju je Sky Sport F1......

Znaci da je dobro objasnjeno.......:yea:

4. soulman

soulman

Zahvala:
    228
    Pol:
    Muški
    Objasnjenje je kao i sva do sada super profi jasno i detaljno ali .....

izgleda da ponovo pitam ....

sad kad hocu ubaciti u xbmc mora biti u ovom obliku ??? ili nekako drugacije ??

Kod:
    jer kod mene nece ????

5. SPMC

SPMC

Zahvala:
    70.459
    Pol:
    Muški
    za XBMC moras obavezno ovaj deo oduzeti iz stream linka.....i onda ce uvek raditi....jer taj prvi deo potreban je samo za Simple plejer....

Kod:

6. soulman

soulman

Zahvala:
    228
    Pol:
    Muški
    hvala,zaboravio sam

znaci ovako
    SKY SPORT F1
    Kod:

7. drago76

drago76

Zahvala:
    0
    Hvala za super tutorijal...

Samo jedno pitanje, ovo ne ide za izvlacenje d3.. strimove? Kako treba za njih da ih ubacim u simple?

8. zingar

zingar Član

Zahvala:
    1
    kabel operator

zdravo zanimame kako izvuci strimove sa kablovskog operatora.

9. milosmilosevic

milosmilosevic

Zahvala:
    0
    Kad im se ubazis u server iz koi stremuet i vidis adrese unutra , ili ako neko pametnjakoc je pustil sa udp adrresi u tvoja mreza mozes i to da koristis.

10. boki71

Zahvala:
    37.112
    Pol:
    Muški
    IZVLACENJE STREAM-a V2

Izvlacenje stream-a iz zeljenog videa

Napravio sam jedan program,naravno u SerbianForum stilu koji ce nadam se pomoci mnogima u izvlacenju streamova iz zeljenih videa sa raznih sajtova.Mnogi to kriju i cuvaju za sebe,medjutim posto nisam nista nikada krio a u zelji da pomognem resio sam da pokazem u 4 minuta video tutorijalom sa pratecim objasnjenjem kako mozete izvaditi stream iz videa za zeljene tv kanale...

Program se sastoji iz nekoliko celina.Pored video tutorijala u visokoj rezoluciji o nacinu vadjenja streamova,tu su jos i alati pomocu kojih mozete sve to uraditi i prateca dokumentacija koja blize objasnjava sa kog sajta sam vadio stream,token,konverter adresa...Tu je jos i nezaobilazni EPG od naseg kolege NightWolfa kao i precica ka nasoj sajt adresi gde mozete pronaci vec izvadjene strimove za zeljene TV kanale...Toliko je jednostavno da sam u 4 minuta uspeo da raspakujem alate,konfigurisem,startujem,proverim video iz koga vadim stream,izvadim stream,konvertujem i na samom kraju i isprobam ga u Simple playeru. Naravno tako izvadjen stream mozete koristiti u vasim playerima koji imaju podrsku za isti (Simple playeru,XBMC.....).Vredi pogledati tutorijal kako se jednostano zapravo to i radi,a naravno postoji jos puno drugih nacina....

NOVO - U odnosu na prvu verziju ovog alata pridodato je izvlacenje torrent stramova.

Izvlacenje Torrent stramova

U 5 minuta video tutorijala u visokoj rezoluciji mozete videti kako se raspakuje alat,konfigurise,vade torrent stramovi sa celog torrent stream sajta,kreira lista i reprodukuje to jest isprobava izvadjeni torrent stram u TS Playeru.Tu je jos i alati pomocu koga mozete sve to uraditi i prateca dokumentacija koja blize objasnjava sa kog sajta sam vadio stream,i konfiguracione komande za podesavanje alata.Takodje sastavni deo programa je i TS player pomocu koga mozete reprodukovati izvadjeni Torrent stream....

:download:

Kod:
    :sifra:

Kod:

Kaboooom se ovo sviđa.

Preporučite stranicu