PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Pozdrav ljudi. Evo ja sam relativno nov u ovom "poslu", sve sam instalirao i sve mi sljaka lepo...ali...
Uvek to ali...
Naime, tice se liste kanala za PVR IPTV Simple Client.
Gde ih nabavljate? Odakle ih skidate?
Evo me trazim vec 3-4 dana po netu i oci me vec bole od citanja raznih foruma (na stranim jezicima uglavnom) i nista...
Koji god ubacim ili ne radi uopste (ne vidi ga u Client-u) ili su zastareli linkovi.
postoji li neki sajt gde se svakodnevno daje update linkova za razne kanale ili se i vi ovako patite kao ja.
Ako neko moze da pomogne bio bih zahvalan do neba (i nazad).
Pozdrav svima.

Imas i ovde negde na sredini opisano kako se pravi list *.m3u
http://serbianforum.org/threads/serbianforum-epg-za-xbmc.492695/
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
10
A je li vama radi ovaj plugin na "kodi" pod linuxom?
Ili na openelec-u?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
A je li vama radi ovaj plugin na "kodi" pod linuxom?
Ili na openelec-u?

Trenutno nemam moji Raspberry pri ruci jer sam na odmoru, mogu samo da kazem da radi na Windows 8 i na Android Tablet Samsung Tab3.

Koji Problem imas sa Plugin? Ako ti se ne pojavljuje, moze da bude da si ubacio pogresnu list kanala m3u.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
10
Koristim KODIbuntu,ranije je bio XBMCbuntu,nemoguce je uraditi enable simple clienta,pokaze na ekranu da je doslo do nepoznate greske. Na openelecu sam sada probao,radi,ali mi ne ucita moju listu,iako sam dao pravu putanju,save i restart. Ali uredno ucita listu sa nekog linka kojeg upisem u podesavanjima.
Na windowsu radi,ali na ovom KODIbuntu nece. Nasao sam neki forum,pisano je prije par mjeseci post,navodno ce ispraviti u sljedecim verzijama. Evo sam uradio i update/upgrade sa kodi 14 na kodi 15,nista,opet isto.
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Sta da ti kazem, ovde nazalost ti ja ne mogu nesto mnogo pomgnem jer nisam bas toliki strucnjak a i nemam KODIbuntu kako bi testirao.
Nisam siguran, ali mislim da bi tebalo ipak da ostanes na KODI 14 jer KODI 15 je jos uve u beta verziji.
Pozdrav i sretna nova 2015.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
10
Nije ni beta,nego alfa
Hvala u svakom slucaju.
Eh,da,ima na wiki kako se vrnuti na 14.
Hvala jos jednom.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
Kada sam ukljucio Kodi nema mi vise Live TV, odjedanput se izgubilo, pokusavao sam da ga iskljucim pa ukljucim i resetovao sam PVR bazu, ali nikako da vratim, koristim KODI 14 na win7.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
10
Nisam ga ni ja uspjeo pokrenut. Ni na openElecu vise nece.
Nisam neki strucnjak,ali ne uspijeva mi ono sto je ranije islo bez problema.
Treba ih pitati na kodi forumu da nisu stavili na "ban" listu ovaj plugin? :)
 
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Kada sam ukljucio Kodi nema mi vise Live TV, odjedanput se izgubilo, pokusavao sam da ga iskljucim pa ukljucim i resetovao sam PVR bazu, ali nikako da vratim, koristim KODI 14 na win7.

Poštovanje...
Imam identičan problem od...popodneva takoreći. Jutros je radilo sve normalno...odjednom popodne nestao "Live Tv" sa homepage-a...PVR simple IPTV enable/disable..ništa se ne dešava. Takodje koristim Kodi na win7. Sada instaliram Frodo 13.2 i ista stvar...Ne ide mi u glavu
 
Natrag
Top