PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
Da li je moguce rotirati sliku u live tv-u. Problem mi je kad mi na tabletu slika bude samo preko pola ekrana. Nece nikako u full screen mode. Bez obzira kako ga okrenuo slika je uvijek samo preko pola ekrana
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2012
Poruka
11
U kratkim crtama, gdje da se nalazi link za download za PVR IPTV ? Imam Win 7 i Frodo...... Unaprijed hvala
 
Učlanjen(a)
09.03.2014
Poruka
26
Pozdrav ljudi. Evo ja sam relativno nov u ovom "poslu", sve sam instalirao i sve mi sljaka lepo...ali...
Uvek to ali...
Naime, tice se liste kanala za PVR IPTV Simple Client.
Gde ih nabavljate? Odakle ih skidate?
Evo me trazim vec 3-4 dana po netu i oci me vec bole od citanja raznih foruma (na stranim jezicima uglavnom) i nista...
Koji god ubacim ili ne radi uopste (ne vidi ga u Client-u) ili su zastareli linkovi.
postoji li neki sajt gde se svakodnevno daje update linkova za razne kanale ili se i vi ovako patite kao ja.
Ako neko moze da pomogne bio bih zahvalan do neba (i nazad).
Pozdrav svima.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Pozdrav ljudi. Evo ja sam relativno nov u ovom "poslu", sve sam instalirao i sve mi sljaka lepo...ali...
Uvek to ali...
Naime, tice se liste kanala za PVR IPTV Simple Client.
Gde ih nabavljate? Odakle ih skidate?
Evo me trazim vec 3-4 dana po netu i oci me vec bole od citanja raznih foruma (na stranim jezicima uglavnom) i nista...
Koji god ubacim ili ne radi uopste (ne vidi ga u Client-u) ili su zastareli linkovi.
postoji li neki sajt gde se svakodnevno daje update linkova za razne kanale ili se i vi ovako patite kao ja.
Ako neko moze da pomogne bio bih zahvalan do neba (i nazad).
Pozdrav svima.
Isto ovo zanima i mene...
 
Učlanjen(a)
18.11.2014
Poruka
26
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Pozdrav ljudi. Evo ja sam relativno nov u ovom "poslu", sve sam instalirao i sve mi sljaka lepo...ali...
Uvek to ali...
Naime, tice se liste kanala za PVR IPTV Simple Client.
Gde ih nabavljate? Odakle ih skidate?
Evo me trazim vec 3-4 dana po netu i oci me vec bole od citanja raznih foruma (na stranim jezicima uglavnom) i nista...
Koji god ubacim ili ne radi uopste (ne vidi ga u Client-u) ili su zastareli linkovi.
postoji li neki sajt gde se svakodnevno daje update linkova za razne kanale ili se i vi ovako patite kao ja.
Ako neko moze da pomogne bio bih zahvalan do neba (i nazad).
Pozdrav svima.


vidi ovde, imas nekoliko primera. Ako se ne snadjes javi se, pa da pomognem/o.
http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-6478
 
Natrag
Top