Promašaji Adventne crkve

Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
954
Pogledajte odlična predavanja!

Landmarks of Prophecy - Amazing Facts

Landmarks of Prophecy is a 21-part, epic Bible study adventure presented by Pastor Doug Batchelor, president of Amazing Facts. - www.amazingfacts.org


Landmarks of Prophecy - Amazing Facts

Dream of the Ages
Return of the King
The Prince of Pride
Ultimate Sacrifice
The Devil's Dungeon
The Unchangeable Law
The Rest of Our Work
The Richest Caveman
Bewitching Spirits
The Final Firestorm
Cleansing the Sanctuary
The Magnificent Kingdom
Born in a River
Bowing to the Beast
Marked for Death
The Woman of Truth
The Daughter's Deadly Dance
Babylon's Buffet
The King's Ambassador
True and False Prophets
The Goal of the Godly

Pasted from
http://www.landmarksofprophecy.com/watch-now/program-archives

Landmarks of Prophecy - Amazing Facts

Landmarks of Prophecy is a 21-part, epic Bible study adventure presented by Pastor Doug Batchelor, president of Amazing Facts. - www.amazingfacts.org

Landmarks of Prophecy | Pastor Doug Batchelor

Dream of the Ages | Landmarks of Prophecy #1
The return of the King | Landmarks of Prophecy #2
The Prince of Pride | Landmarks of Prophecy #3
Ultimate Sacrifice | Landmarks of Prophecy #4
The Devil's Dungeon | Landmarks of Prophecy #5
The Unchangeable Law | Landmarks of Prophecy #6
The Rest of our Work | Landmarks of Prophecy #7
The Richest Caveman - The Doug Bachelor Story
Bewitching Spirits | Landmarks of Prophecy #8
The Final Firestorm | Landmarks of Prophecy #9
Cleansing the Sanctuary | Landmarks of Prophecy #10
The Magnificent Kingdom | Landmarks of Prophecy #11
Born in a River | Landmarks of Prophecy #12
Bowing to the Beast | Landmarks of Prophecy #13
Marked for Death | Landmarks of Prophecy #14
The Woman of Truth | Landmarks of Prophecy #15
The Daughter's Deadly Dance | Landmarks of Prophecy #16
Babylon's Buffet | Landmarks of Prophecy #17
The King's Ambassador | Landmarks of Prophecy #18
True and False Prophets | Landmarks of Prophecy #19
The Goal of the Godly | Landmarks of Prophecy #20
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Slušajti nesrećo ljudska, otvori sebi temu o Adv.propovedima i tamo kipuj to smeće a ne ovde.
Još nisam saznao koji to urednik mene suspendovao a ove masončine i okultiste niko ne sankcioniše tuku po deset postova zaredom spamuju teme i nikom ništa.

Ali opet sve je ovo dobro,razuman čovek videći tu šizofrenu i fanatičnu nauku i rastrojen nastup čekaoca sedmog milenijuma koji je počeo neće tamo otići ni u ludilu.
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
954
Kao odgovor, mogu samo da ponovim šta sam napisao.

#1002
Poštovani diskutanti,

Ne mislite li da je vreme da se okanete Adventista Sedmog dana?

Ako i dalje mislite da treba da nastavite po starom, onda neka se čuje i druga strana!

Postavljaćemo interesantna i kvalitetna predavanja koja reprezentuju verovanja adventista sedmog dana.

#1003
Ne želimo da se prepiremo...

1Ti 6:20 O Timotije! Sačuvaj što ti je predano, kloni se poganih, praznih razgovora i prepiranja lažno nazvanog razuma,
1Ti 6:21 Kojim se neki hvaleći otpadoše od vere. Blagodat s tobom. Amin.

Zato neka se niko sablažnjava ako ne bude bilo odgovora na mnogoborojna pitanja.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
OOOOOOOOOOOOOOOO SUDIJO OOOOOOOOOOOOOOOOO!
A ko ti traži odgovor ili bilo štaod tebe?
Kad se tražio odgovor ti si nesrećo ljdska preskočio isti lepeći desetine pamflete.

Otvori sebi temu gde ćeš sam sasobom ćaskati i otvori drugu gde ćeš kipovati razno masnsko smeće.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Bog je DUH!
Duh začinje telo rečju u Mariji.
U tom TELU se javlja SVA PUNINA BOGA koji je SVE STVORIO pa i to TELO u kom će biti.
Pitaju tog u materiji OCA NAM POKAŽI i On SEBE POKAZUJE jer sam najavi da će ON OTAC JHVH stići za glasom koji viče(Jovan krstitelj) i stigao je Jahve u TELU kao VELIKA TAJNA POBOŽNOSTI.
Zato najavljuje SEBE da će doći U TELU a sve što se RODI je SIN.

Tako po okončanju objave Boga kao Spasitelja uznosi se telo i DUH iz tela dolazi kao što je u telo i ušao i prebiva u VERUJUĆIM onima koji Ga VERUJU i POZNAJU a to nisu Raselovci i Jelenaši.

Jednostavno i razumljivo objašnjenje .
Ipak sumljam da oni mogu to skžit

Opet guraš smeće i gluposti . Dobro tije rekao Taramana , vjerujući vjeruju Kristu .
Ti sa tim smećem štoga iznosiš tu možeš objesit mačku o rep

Još nisam saznao koji to urednik mene suspendovao a ove masončine i okultiste niko ne sankcioniše tuku po deset postova zaredom spamuju teme i nikom ništa.

Torgandwarf
Moderator, Muški, iz Paracin

Moderator
534395.jpg


Mislila sam da znaš , toje taj ,i sigurno je jedan od njih . Naj bolje odi sam i pročitaj evo ti adresa
http://serbianforum.org/threads/ves...uci-o-kraju-sveta.698731/page-31#post-1926457

Otvori sebi temu gde ćeš sam sasobom ćaskati i otvori drugu gde ćeš kipovati razno masnsko smeće.
Otvorili su si temu :
Lepe i poučne misli sestre Vajt(Elen Vajt)
Malo imse Mire petlja a nebi trebao neka ljudi uživaju u svome svetu
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Antonija, Taramana nije odgovorio na pitanja:

"kako je taj jedan Bog Jehova koji je po njemu povremeno bio Otac, povremeno Sin, a povremeno Duh Sveti, mogao da raygovara sa samim sobom, i da stoji pored samog sebe, i ujedno da bude na dva razlicita mesta u istom trenutku u dva tela"

Žao mi je što padaš na njegove filozofije, ali to je tvoja slobodna volja.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Jednostavno i razumljivo objašnjenje .
Ipak sumljam da oni mogu to skžit




Opet guraš smeće i gluposti . Dobro tije rekao Taramana , vjerujući vjeruju Kristu .
Ti sa tim smećem štoga iznosiš tu možeš objesit mačku o rep



Torgandwarf
Moderator, Muški, iz Paracin

Moderator
534395.jpg


Mislila sam da znaš , toje taj ,i sigurno je jedan od njih . Naj bolje odi sam i pročitaj evo ti adresa
http://serbianforum.org/threads/ves...uci-o-kraju-sveta.698731/page-31#post-1926457


Otvorili su si temu :
Lepe i poučne misli sestre Vajt(Elen Vajt)
Malo imse Mire petlja a nebi trebao neka ljudi uživaju u svome svetu


Ja sam jedan od kojih?

Ako vas bas zanima, ja sam ateista. Ne verujem u natprirodne stvari i mislim da je sve moguce objasniti naucnim cinjenicama. Ima stvari koje jos uvek ne mozemo objasniti naukom, ali mislim da mozemo i to saznati, ako ljudska vrsta dovoljno dugo opstane.

Ja iskreno nemam volje da citam sta vi sve ovde pisete, jer me jednostavno ne zanima, ali kada sam online i vidim da ima prijavljenih postova u kojima se krse pravila, duznost mi je da reagujem(kao i ostalima iz administracije). Tako da cu vas zamoliti da mene izostavite iz vasih rasprava, to je inace i protiv pravila, da ne bih bio primoran da sankcionisem krsenje pravila...

http://serbianforum.org/threads/pravila-na-forumu.81043/

Ukoliko neko krsi pravila, ne budite lenji, prijavite post i obrazlozite kako su pravila prekrsena. Neko od urednika, moderatora ili administratora ce reagovati ukoliko su pravila prekrsena.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Antonija, Taramana nije odgovorio na pitanja:

"kako je taj jedan Bog Jehova koji je po njemu povremeno bio Otac, povremeno Sin, a povremeno Duh Sveti, mogao da raygovara sa samim sobom, i da stoji pored samog sebe, i ujedno da bude na dva razlicita mesta u istom trenutku u dva tela"

.

Ko tebi uspe objasniti da Turci nemaju repove niti konji krila i dasu datumi koje nudiš lažni taj će ti moći i dati veru u Božju reč. A lagati znaš tu si neprevaziđen a da bi shvatio da je odgovor dat treba ti razum za to a pošto je tu deficit ne mogu ti pomoći.

To se može objasniti SAMO VERUJUĆIMA i neznam zašto žaba diže noge za potkivanje kad nije konj?
Bog je DUH!
Duh začinje telo rečju u Mariji.
U tom TELU se javlja SVA PUNINA BOGA koji je SVE STVORIO pa i to TELO u kom će biti.
Pitaju tog u materiji OCA NAM POKAŽI i On SEBE POKAZUJE jer sam najavi da će ON OTAC JHVH stići za glasom koji viče(Jovan krstitelj) i stigao je Jahve u TELU kao VELIKA TAJNA POBOŽNOSTI.
Zato najavljuje SEBE da će doći U TELU a sve što se RODI je SIN.

Tako po okončanju objave Boga kao Spasitelja uznosi se telo i DUH iz tela dolazi kao što je u telo i ušao i prebiva u VERUJUĆIM onima koji Ga VERUJU i POZNAJU a to nisu Raselovci i Jelenaši.
Imaš temu Bog ovde nazad pa malo izučavaj da nešto naučiš.

http://serbianforum.org/threads/promasaji-adventne-crkve.521320/page-88

Pozdrav.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ko tebi Taramana moze objasniti simboliku koju vidimo u pojedinim knjigama biblije.
Recimo, da je Vavilonsko carstvo u bibliji prikazano simbolom krilatog lava, Medopersije medvedom, Grcke troglavim Risom..itd..

U ovom kontekstu se tumace i krilati konji u otkrivenju.. itd..
 
Natrag
Top