Problem cpu

Hvala brate na pomoci dosta mi znaci, dosta mi drugara kaze da je moj bolji pa sam sada i odustao od ovoga D, a ovaj D945 njega sam se rijesio za 15 evra i gledam dok uhvatim malo vise vremen da uzmem nesto ovako kao sto kazes ... :)
 
Pozz drugari evo me opet, ima ovdje objavio sam sliku sa pakovanja maticne tu pise ram 8 gb max a po netu nalazim 4 gb max....planirao sam da sagradim nov komp ispocetka sve ali to sto ja hocu preskupo me dodje pa sam svoj ram mislio sa sadasnjih 4 na 8 gb, sada recite mi je li na kraju 4 ili 8 eto ima slika stavio sam nedavno :)
 
Onda u redu, to je poslednji BIOS, sto znaci da mogu svi procesori iz podrske koji su navedeni za tu plocu
 
Brate previse je to ulaganja u tu plocu, imas 4GB RAM-a, sasvim je dovoljno, jos nisi kupio onaj E8200, sta si cekao, da se proda?
Sad moras uzeti drugi, imas na oglasima* veliku ponudu Intel dualcore i core 2 duo procesora, vidi sta ti po ceni najvise odgovara, samo znam da je glupo ulagati u RAM jos 4GB za koji mozes kupiti i quad core procesor za tu plocu.
Polako skupljaj kintu za nesto novije, socket 775 je odavno zastareo nema tu sta vise da se upgrade-uje.
Razmisli i njega da prodas kad skupis odredjenu sumu novca za novi, pozzzzz

*Izmenio urednik
 
Poslednja izmena od urednika:
Slazem se sa Nikolakub, takvo ulaganje bi te kostalo skoro kao ceo racunar tako da ako vec sve to hoces da menjas uzmi ceo novi komp.
 
Natrag
Top