Problem cpu

Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Hvala brate na pomoci dosta mi znaci, dosta mi drugara kaze da je moj bolji pa sam sada i odustao od ovoga D, a ovaj D945 njega sam se rijesio za 15 evra i gledam dok uhvatim malo vise vremen da uzmem nesto ovako kao sto kazes ... :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Odlicno, prodaj i E1400 i uzimaj E8200, veruj mi, neces zazaliti, vredi vise od oba zajedno, pozzz
 
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Pozz drugari evo me opet, ima ovdje objavio sam sliku sa pakovanja maticne tu pise ram 8 gb max a po netu nalazim 4 gb max....planirao sam da sagradim nov komp ispocetka sve ali to sto ja hocu preskupo me dodje pa sam svoj ram mislio sa sadasnjih 4 na 8 gb, sada recite mi je li na kraju 4 ili 8 eto ima slika stavio sam nedavno :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Onda u redu, to je poslednji BIOS, sto znaci da mogu svi procesori iz podrske koji su navedeni za tu plocu
 
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Ma moram naci sad OPET odgovarajuci CPU, RAM planiram na 8GB i GPU bolju mozda ..... :/
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Brate previse je to ulaganja u tu plocu, imas 4GB RAM-a, sasvim je dovoljno, jos nisi kupio onaj E8200, sta si cekao, da se proda?
Sad moras uzeti drugi, imas na oglasima* veliku ponudu Intel dualcore i core 2 duo procesora, vidi sta ti po ceni najvise odgovara, samo znam da je glupo ulagati u RAM jos 4GB za koji mozes kupiti i quad core procesor za tu plocu.
Polako skupljaj kintu za nesto novije, socket 775 je odavno zastareo nema tu sta vise da se upgrade-uje.
Razmisli i njega da prodas kad skupis odredjenu sumu novca za novi, pozzzzz

*Izmenio urednik
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Slazem se sa Nikolakub, takvo ulaganje bi te kostalo skoro kao ceo racunar tako da ako vec sve to hoces da menjas uzmi ceo novi komp.
 
Natrag
Top