Prekid interneta

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ma sve sam probao i sa restartom i gasenjem kompa,resetovanjem modem,iskljucivanjem istog.jednostavno nece na net.Na Sharingu pokazuje da je veza izmedju kompa i modema u redu,a li neta nema.jednostavno nece.mada je to kasno i nije mi neki problem,ali vise puta ne uspem da se diskonektujem sa foruma,pa ispada ,gle naroko se pa zaboravio.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Izgleda da sam nasao problem sa internetom,ali neznam kako da ga resim.Kad ugasim TV u roku od par sekundi nestane net,a isto tako,kad ga upalim net se vrati.To sam slucajno veceras prokuzio.Zasto li se to desava?

Eeee ovak nesto samo meni moze da se desi.I kad god mi se desi neki problem u zivotu u bilo cemu,uvek su mi ljudi govorili "Ovo jos nisam video".Ali kod mene je tako,ja sam neki lepak za takve cudne probleme.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Nis nasao problem Jole a nikako nisi ni prvi kome se to desava. Ne lamentiraj dalje uzalud o sudbini svog interneta i cekaj terensku ekipu tvog provajdera.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ukapirao sam bar kako da ugasim TV.Iscupao sam T razvodnik sa kablovima i ugasio TV,a net radi.bar malo cu da olaksam majstorima kad dodju na popravku.

a zato sutra kad budem palio,bice"Sta mu bi pa sinoc je radio":beee:
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Kad ugasim TV u roku od par sekundi nestane net, a isto tako, kad ga upalim net se vrati.To sam slucajno veceras prokuzio.Zasto li se to desava?
Ne bih znao reci, mozda se signali u nekom momentu medjusobno neutralisu, ko kod ovih rutera sto guse wi-fi.. Svaka ti cast kad si naso deo uzroka. A jel se desilo nekada da nestane signal u drugom vremenskom intervalu, osim iza ponoci, posto kazes da palis tek oko 16.00, odakle znas da se to ne desava i u drugim terminima?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ne jer mi celog dana radi TV,a ja pre 15-16 casova retko palim komp.Ali kad ga upalim nikad se nije desilo da nema interneta dok ne ugasim TV,sem kad ljudi rade nesto na liniji.Inace slucajno se ovo desilo,poeto mi je TV u kujni a komp u sobi,ajde reko da ugasim TV,kad ga vec ne gledam.Ja se vratim na stolicu za komp,ono trougao u tasku na znaku za net,ja ne budem lenj pa odem i upalim TV i vratim se ono net radi bez problema.Razmisljao sam kako da ugasim TV,a da imam net,ja probam da iscupam T razvodnik sa prikljuskom za TV i ugasim ga,net radi super.tako cu dok ne dodju da vide sta je.Zvao sam ih i danas i rekao sta je uzrok,oni misle da to nema veze sa TV-om,vec sa protokom.Ali nisam siguran,dok mi je bio stari TV nije se to desavalo,jer secam se dodro da sam ga gasio pre kompa i nisam imao problema.Neka dodju i vide sta je,a ja sad znam sta mi je raditi da nemam problem sa netom.Vise puta se desilo da ne mogu da se diskonektujem sa foruma,neznam da li to smeta radu foruma,ali pomislice ljudi koji rade tu"Gle ove dileje opet zaboravio da se odjavi".
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Posteno govoreci, ja sam mislio da spavas na netu, a sad vidim da nisam u pravu. Takodje sam mislio da na onom elite forumu spavas i onde, pa opet nisam u pravu. Takodje na onom pizdarije gde si Admin, sam se zeznuo. Svugde gde pogledam si prisutan i sad vidim da je to zbog tog televizira. To mora da si kupio negde po smanjenoj ceni, pa te sad to kove. Vrazji televizor, namerno to radi...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Nije bas bio jeftin,prvo me je dobro kostao,a sad i dusu hoce da mi uzme,e pa malo se z......,necu mu to dozvoliti i vec sam mu nasao caku kako da ga onesposobim,a da imam net,he,he,he.A to za pzdarije,pa nije u redu,ali valjda covek nekad pukne,pa i ne razmislja o posledicama,Pogotovo sto se poznajemo sam preko prepisa.Ali ne zelim nikom zlo niti mogu da mrzim.Volim sve dobre ljude ovog sveta.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Nije bas bio jeftin,prvo me je dobro kostao,a sad i dusu hoce da mi uzme,e pa malo se z......,necu mu to dozvoliti i vec sam mu nasao caku kako da ga onesposobim,a da imam net,he,he,he.A to za pzdarije,pa nije u redu,ali valjda covek nekad pukne,pa i ne razmislja o posledicama,Pogotovo sto se poznajemo sam preko prepisa.Ali ne zelim nikom zlo niti mogu da mrzim.Volim sve dobre ljude ovog sveta.

Jer voliš sve ljude ovog svijeta :)
 
Natrag
Top