pomoc

juksen

Član
moze li nekoj da mi pomogne vo sto e problemot nikako ne mozam da go uklucam compjuterot sekogas mi izleguva na samiot start (ntldr is missing) i bara da go restartiram istovremeno na mozam ni da go formatiram ve molam za pomoc
 
da ali problemot e vo toa sto ne znam kako da go napravam toa ve molam ako moze toa nakratko da go objasnite ako znaete
 
pokusaj sa system restore da ga vratis u zivot...

Ma ne moze lik da udje u windows, nldr file missing se pojavljuje odma nakon ucitavanja bios-a...


juksen, prvo namesti u bios/ boot options da ti je cd na prvom mestu, a ostalo disabled. Zatim ubaci butabilan disk i kad ti ocita nemoj da ides da ti snimi sistem nov, nego ima opcija windows repair i pokreni to...naravno ovo sve moze ako imas boot cd...
 
Poslednja izmena:
a to...nisam ga razumeo bas najbolje...
pa onda jedino da pokusa sa bootabilnog cd da oporavi sistem, ili da uradi novu instalaciju sistema...
 
pa probaosam ja da formatiram pc i to nije mi prvi put da to uradim ali sad nece da cita nikakav windows svarno ne mogu da svatim idem u bios setiram first boot cd rom i restart ni kikako na procita disketu
 
Natrag
Top