Član
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
26
moze li nekoj da mi pomogne vo sto e problemot nikako ne mozam da go uklucam compjuterot sekogas mi izleguva na samiot start (ntldr is missing) i bara da go restartiram istovremeno na mozam ni da go formatiram ve molam za pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Ako imas butabilni cd, pokusaj sa repair ili preko command da pristupis tom fajlu sa cd..
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
26
da ali problemot e vo toa sto ne znam kako da go napravam toa ve molam ako moze toa nakratko da go objasnite ako znaete
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
pokusaj sa system restore da ga vratis u zivot...

Ma ne moze lik da udje u windows, nldr file missing se pojavljuje odma nakon ucitavanja bios-a...


juksen, prvo namesti u bios/ boot options da ti je cd na prvom mestu, a ostalo disabled. Zatim ubaci butabilan disk i kad ti ocita nemoj da ides da ti snimi sistem nov, nego ima opcija windows repair i pokreni to...naravno ovo sve moze ako imas boot cd...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
a to...nisam ga razumeo bas najbolje...
pa onda jedino da pokusa sa bootabilnog cd da oporavi sistem, ili da uradi novu instalaciju sistema...
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
26
pa probaosam ja da formatiram pc i to nije mi prvi put da to uradim ali sad nece da cita nikakav windows svarno ne mogu da svatim idem u bios setiram first boot cd rom i restart ni kikako na procita disketu
 
Natrag
Top