Podesavanje addona za prevod u XBMC

Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Može neko da mi pomogne. Imam problem sa prevodom. Kada sam pre gledao filove, klikom na onu ikonicu izbacivalo mi je prevode sa desne strane a sada neće uopšte, bilo koliko da čekam neće ništa.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Koje si servise za download preovda čekirao u podešavanjima? Čekiraj obavezo opensubtitle, na njemu nema šta nema!
 
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
5
Ljudi treba mi pomoc radi podesavanja prevoda. Ja get add-onsu uopste nemam XBMC subtitles nego me odma baca na spisak sajtova i to bi bilo ok,ali kad ukljucim podnatpise.net i opensub nemogu da uradim configure vec samo user i pass i to odradim. Ali onda mi vuce samo engleski title,samo njega imam kao opciju. ne mogu nigde da konfigurisem srpski. I nemam ociju titlovi.com koja mi realno najvise treba! Molim nekog za pomoc da mi kaze sta da odradim...unapred zahvalan
 
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
498
evo uputstvo za Gotham XBMC prijevod ;) samo lagano
Kod:
http://wiki.xbmc.org/index.php?title=HOW-TO:Setup_subtitle_services
 
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
5
Hvala uspeo sam da odradim i sve lepo radi,samo sto i dalje nemam opciju za titlovi.com. Gde mogu da skinem addons za titlovi.com Unapred zahvala
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
od jucer ubacen servis i za Titlovi.com.....

4340661014.png
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Posto koristim xbmc za android,mozeteli da mi kazete u kom folderu se nalaze skinuti prevodi?
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
191
Mislim da treba i povecati malo timeout, jer ne stigne da se uloguje, pa nekada treba pokrenuti vise puta da pronadje sa "podnapisi". Mada imate opensubtitles koji najbolje nalazi za serije, titlovi.com za filmove. Ja imam jos par njih i primetio sam da sublight pronalazi za neke malo neaktuelne ili starije filmove za koje drugi ne mogu naci(doduse engleske prevode) pa eto ako vam to odgovara probajte. Titlovi nije dobar za serije osim ako ne koristite opciju za rucno pretrazivanje i tada morate uneti naziv serije, plus sezonu i epizodu...

Gdje i kako mogu povećati ovaj timeout, jer očigledno je i suviše kratko vrijeme za traženje.Ulogovao sam se normalno, ali ne pronalazi ni jedan titl sa podnapisi.net.
 
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
105
Postovani,
Imam problem sa prevodima u xbmc na android tv box-u.
Citao sam teme po ovom pitanju ispostovao neke procedure ali kada nakon startovanja filma u xbmc kliknem na dugme subtitles stoji "please wait...." i tako stoji.Napominjem da sam odabrao Opensubtitle,Podnapise i titlovi.com kao servise za prevod da sam u podesavanjima odabrao Opensubtitle kao default za filmove i serija kao i to da sam svaki od servisa podesio,odnosno uneo user i pass sa kojima se logujem na sajtovima ovih servisa.Bice da negde gresim ali ne znam gde.
XBMC je verzija Gotham 13.1.

P.S. Malo je off za ovu temu ali evo da priupitam.Na Android TV box sa prikopcao bezticni mis koji radi.e,sad kako da mu se konfigurise desni taster odnosno da se desnom tasteru dodeli neka komanda jer u XBMC-u pritiskom na desni taster funkcija je "korak unazad" a hteo bih recimo da se otvori neki meni kao na racunaru....
 
Natrag
Top