Pitanja za Windows 8

Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
181
To sa "Delete" zaboravi. Ne mozes u BIOSu raditi podesavanja Windowsa.
Ne znam mozes li sada raditi takve promene, to guglaj.
Preporucujem ti da odradis novu instalaciju Windowsa pa kada te pita za njihov glupavi nalog, unesi pogresni password (pitace te dva puta), nakon toga ce ti dati opciju da kreiras lokalni nalog (obicni Username/password). Radice ti i Apps koje ne zahtevaju logovanje. Takodje, ti ne bih preporucio da se logujes na SkyDrive. Za Skype ne znam sta da ti kazem. Ako ti bas treba, ja bih koristio portabl verziju.
Pogledaj na sajtu sam postavio Skype i Gmail alternative ako ne zelis da ti guraju nos u privatne stvari.
Windows 8.1 jeste brzi, a i malo bolji, OS od sedmice, ali ima neke iritantne stvari koje se ne tako lako eliminisu.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Izvini sss789,ovaj moj odgovor je za prvi post"kako uci u BIOS",a posle se ubacio drugi,tako da moj odgovor nema veze sa tom temom o lokalnom nalogu
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Prilikom instalacije Win 8 sistema , pojavila mi se greska Error Code 0x80070570 ... Zna li neko dali se ovo moze resiti nekako
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
138
Vec dugo cekam da instaliram win 8.1 ali nema drajvera za moju kameru Logitech V-UBK45, V-UBK45 probao sam drajverima za win 7 ali nece. Nista predstoji mi cekanje dok se ovi ne smiluju da puste drajvere. Ako neko zna resenje pomoc bi dobro dosla. Pozdrav i unapred HVALA. Resen problem posle apdejta.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.513
pozdrav,planiram da predjem sa win 7 na win 8 ,pa me interesuje da li mogu da instaliram windows 8 na k9n neo v3 maticnu plocu!
 
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.513
to i ja kazem ,ali kad odem na sajt msi ,u delu download driver ne pojavljuju se driveri za win8,pa zbog toga pitam mozda je neko vec probao da na ovoj maticnoj instalira win8.
 
Natrag
Top