Otkrivena Isusova grobnica и "nova/najstarija Biblija"?

Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
[WARNING]Nije dozvoljeno postavljati žive linkove drugih sajtova i portala.[/WARNING]

Pa zasto i ranije sam stavljao kod JS-ka ali nije bilo Staff Upozorenje??To je samo link a ne kopija bez reference,sta tu nije u redu?? ja postavio samo link a ko hoce nek pogleda a ko nece nemora!mislim da taj link licno tebi smeta i nema veze sa forumom.Dva dana se mucim da udjem u forum jer ste mi lupili neku americku igru sajt Usa da dobijem papire,poso u ameriku itd ,da nemogu vec dva dana da napisem post .Na svim drugim forumima otvaram sver postove bez problema samo na sf mi izlazi ta blokada.Zasto ako ne zelite da budem vas clan tako mi i kazite i ja cu otici s vaseg foruma.i jos jedno pitanje za jurivaku! zasto na svim temama kad Harry ostaje bez teksta ,ti se uvek umesas s Staff Upozorenjem??

Ja sam to primetio od ranije ali sam cutao dok se nisam sam uverio.Evo neka kazu momci s foruma dali sam u pravu ili nisam???

pozdrav od Gere.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pa zasto i ranije sam stavljao kod JS-ka ali nije bilo Staff Upozorenje??To je samo link a ne kopija bez reference,sta tu nije u redu?? ja postavio samo link a ko hoce nek pogleda a ko nece nemora!mislim da taj link licno tebi smeta i nema veze sa forumom.Dva dana se mucim da udjem u forum jer ste mi lupili neku americku igru sajt Usa da dobijem papire,poso u ameriku itd ,da nemogu vec dva dana da napisem post .Na svim drugim forumima otvaram sver postove bez problema samo na sf mi izlazi ta blokada.Zasto ako ne zelite da budem vas clan tako mi i kazite i ja cu otici s vaseg foruma.i jos jedno pitanje za jurivaku! zasto na svim temama kad Harry ostaje bez teksta ,ti se uvek umesas s Staff Upozorenjem??

Ja sam to primetio od ranije ali sam cutao dok se nisam sam uverio.Evo neka kazu momci s foruma dali sam u pravu ili nisam???

pozdrav od Gere.
Gera, niti imam nešto lično protiv tebe niti linka koji si postavio, niti koga štitim na ovom forumu, kako ti umišljaš. Postavljanje živih linkova drugih sajtova nije dozvoljeno, jer je to njihovo reklamiranje. Pogledaj član 5, Pravilnika Foruma. Ako si želio da postaviš tekst za koji si dao link sajta na kome se on nalazi, onda si trebao samo kopirati taj tekst, a ne postavljati link sajta. Uradi tako, pa ćeš se uvjeriti da si u zabludi što pretpostavljaš da ja imam nešto protiv toga teksta. Što se tiče mojih Staff upozorenja, lako se može vidjeti da su uvijek opravdana. BTW, ti si jedan od aktivnijih članova na forumu i niko ne želi da te otjera sa ovog foruma. Oslobodi se nepotrebne paranoje.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Вероватно да се Хари не наљути јер изгледа да га ми "бомбардујемо". Има нас више, а он сам. Чини се да је у лошијој позицији. Мада, тако бих и ја могао са десеторицом да се препуцавам без проблема. Они напишу нешто, ја оспоравам појединачно и дајем им занимацију да траже даље.

Проблем настаје када се пренесе лопта на Харијеву половину, на његов терен, што би се рекло. Онда нема куд јер очигледно нема аргументе, сем кад наше нешто покушава да оспори.


Не секирај се, Геро, није проблем за линк, Много већи проблем је целокупно стање свести људи. Мисле да су напредни и цивилизовани, ми да смо затуцани и заглупљени, заносимо се неким теоријама завере и сл., а у ствари неке просте и очигледне ствари нико и не жели да види. Само опуштено, да останемо прибрани.

Правило је ОК, и ја сам имао неки линк у потпису па није смело да стоји. Све је у реду што се Јурија тиче, увек је коректан. Знаш да смо га скоро хвалили, `ајд да не кваримо утисак :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Вероватно да се Хари не наљути јер изгледа да га ми "бомбардујемо". Има нас више, а он сам. Чини се да је у лошијој позицији. Мада, тако бих и ја могао са десеторицом да се препуцавам без проблема. Они напишу нешто, ја оспоравам појединачно и дајем им занимацију да траже даље.

Проблем настаје када се пренесе лопта на Харијеву половину, на његов терен, што би се рекло. Онда нема куд јер очигледно нема аргументе, сем кад наше нешто покушава да оспори.


Не секирај се, Геро, није проблем за линк, Много већи проблем је целокупно стање свести људи. Мисле да су напредни и цивилизовани, ми да смо затуцани и заглупљени, заносимо се неким теоријама завере и сл., а у ствари неке просте и очигледне ствари нико и не жели да види. Само опуштено, да останемо прибрани.

Правило је ОК, и ја сам имао неки линк у потпису па није смело да стоји. Све је у реду што се Јурија тиче, увек је коректан. Знаш да смо га скоро хвалили, `ајд да не кваримо утисак :)
Pa znaš brate kada bih ja otišao na neki muslimanski forum gde ima 99,9 % Muslimana i 0,1% Hrišćana i 3 godine sa 1000 postova ubeđivao ih da je Allah Bog ovoga sveta, a Muhammed s.a.v.s. pedofil i seksualni manijak, a da je Isus jedini pravi Bog a ostali lažni? I da su idolopoklonici jer se ubijaju u masi da bi dodirnuli crni kamen u Mekki!
Ako ne znaš da ti odgovorim?
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Gera, niti imam nešto lično protiv tebe niti linka koji si postavio, niti koga štitim na ovom forumu, kako ti umišljaš. Postavljanje živih linkova drugih sajtova nije dozvoljeno, jer je to njihovo reklamiranje. Pogledaj član 5, Pravilnika Foruma. Ako si želio da postaviš tekst za koji si dao link sajta na kome se on nalazi, onda si trebao samo kopirati taj tekst, a ne postavljati link sajta. Uradi tako, pa ćeš se uvjeriti da si u zabludi što pretpostavljaš da ja imam nešto protiv toga teksta. Što se tiče mojih Staff upozorenja, lako se može vidjeti da su uvijek opravdana. BTW, ti si jedan od aktivnijih članova na forumu i niko ne želi da te otjera sa ovog foruma. Oslobodi se nepotrebne paranoje.

Ti znas da te ja postujem jurivaka,a znam da i ti mene postujes ali i ranije sam postavljao linkove s drugih sajtova i nisam dobijao upozorene! ali ako je tako kako kazes sad tako ce i biti ti si moderator a ne ja.

pozdrav brate Jurivaka.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919

Управо се ово покушава: доказивање како је чак и Исус Христ био муслиман...катастрофално . То базира на основу значења речи муслиман, а мисли, наравно, како ће многе упецати у сотонску мрежу. Поготову овај лисац који се на сваком кораку труди да исмејава хришћане. То је кључна ствар: понизити хришћанина, доказати да довољно не познаје Исуса Христа (многи стварно и немају појма, а тврде како су велики верници), и онда у завршном ударцу доказати да је само мухамеданство једино решење. Класично секташко деловање. Под секташко сматрам оно што се дешавало у самом почетку, још код оснивања Цркве, када су најављени вуци који ће заводити вернике и цепати јединство. Такве ствари се практикују непрестано и једино се то може сматрати секташтвом: растурање заједнице где су окупљени око Христа - завада браће.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Da brate Adriane potpuno se slazem s tobom!!!Ne znam dali si gledao video o tome kako dokazuije jedan musliman, da je isus prorekao muhameda kao pomocnika svog, koji ce na zemlji da propoveda Gospoda Isusa?


Koji apsurd!!!

Svi znamo da Isus opisuje Sv Duha kao pomocnika,koji se spusti u obliku plamena na glave apostola! a muslimani iznose kao je to muhamed!!prave nas budale na oci.

Nemoj da te cudi brate Adriane zasto je to tako,jer je svet pun varalica koji ne zele da primimo spasenje od Gospoda Isusa Hrista.

Evo jedan primer zasto je to tako:

<strong><font color="#0000ff">

Pozdrtav od Gere.

P.S

([FONT=&amp]Римљ. 8,39[/FONT][FONT=&amp]Ни висина, ни дубина, ни друга каква твар [/FONT][FONT=&amp]н[/FONT][FONT=&amp]e може нас раставити од љубави Божије, која је у Христу Исусу, Господу нашем.[/FONT]).
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Знао сам да ће и ова тема имати смисла, зато сам је и започео давно. Коцкице се полако уклапају.
 
Natrag
Top