O čemu žene razmišljaju tokom seksa?

Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
Znaci sponzoruza u pokusaju,mora da i ti imas neki BMW il si lep...:dntknw:

nevolim bas o tome al imam dovoljno i jos nesto nije sponzorusa u pokusaju nego vrlo iskusna sponzorusa ali i ja sam lek protiv sponzorusa mislim da joj je zapalo i da nikad vise da bude sponzorusa nece :alien::diablo::diablo:
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Uh, osećam se kao dinosaurus (u smislu vrste koja je izumrela na u smislu godina!)! Čitam ove postove i nisam sigurna da li ste vi momci upoznali pravo žensko? Ako nalećete na te sponzoruše kakvu poruku vi emitujete prilikom upoznavanja? Dakle odbijam da poverujem da su sve žene materijalisti! Ona dama što je doživljavala orgazme misleći o parama i vili, pa nisam sigurna šta da kažem, mislim da ili nije imala ogazme ili je taj kKvazimodo kako ga ti zoveš imao u rukavu (tj gaćama) još nešto... Jednom davno na žalbu svog sina kako nema para pa nema ni devojku pametna mama je odgovorila:"A, da probaš ku...m, ako on radi kako valja pare ti ne trebaju!"...


Možda sam staromodna...

Eto ja imam isti problem kao tvoj sin,a mozda smo i istih godina,dzaba sve,treba para,ali i prvenstveno mnogo srece,a ja nemam ni jedno ni drugo...
 
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
7
Ja ne razmisljam ni o cemu tokom sexa. Zapravo, ja prestanem da razmisljam cim me taj neki pipne. Sto svakako nije dobro jer sam onda ko hipnotisana marioneta.
:vorred: I ne znam koliko je to muskarcima zabavno.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Alo bre kakve pare i kakva sreća treba za seks...

Pa nije to lutrija pa ti treba pare da kupiš loz pa još i da si srećan da dobiješ...

Pare za sex zna se gde treba, kad plaćaš uslužni seks i to je Ok, čist biznis a u biznisu je kolko para tolko muzike...niks emocije...

ta "domaćica" što se zaskače sa gaborima zbog, lanaca hotela, motela, kamping prikolica, šta li, ili je sponzoruša (prostitutka staromodan izraz) ili laže ili je mentalno nedozrela/poremećena osoba... čuj doživljava orgazam misleći na lagodan život... pa nek zažmuri i misli "beskontaktno" na lagodan život da vidim šta će da je "protrese"...

Ko god da misli o koječemu tokom seksa, a ne o sebi i svom partneru, treba odma da se mane "ćorava" posla i preskoči tu epizodu...
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
... Jednom davno na žalbu svog sina kako nema para pa nema ni devojku pametna mama je odgovorila:"A, da probaš ku...m, ako on radi kako valja pare ti ne trebaju!"...


Možda sam staromodna...

Nisi staromodna, a to sto si rekla u potpunosti je istina. Svidja mi se sto si to rekla ovako javno, a malo ce koja zena to javno da prizna.

Mozda ce nekima zvucati vulgarno, ali ima jedna latinska poslovica koja glasi:
Bonus Penis Pax In Domus

(Dobar *****, mir u kuci).

To je jednostavno tako, svidjalo se to nekom ili ne, hteo to neko da prizna ili ne.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Cestitam ti Milencice,na priznanju!

Jes da nije tvoje,al nema veze,ne citaju bas najpazljivije.

Sve u svemu,cula sam mnoge muskarce,kad kazu to isto.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Alo bre kakve pare i kakva sreća treba za seks...

Pa nije to lutrija pa ti treba pare da kupiš loz pa još i da si srećan da dobiješ...

Pare za sex zna se gde treba, kad plaćaš uslužni seks i to je Ok, čist biznis a u biznisu je kolko para tolko muzike...niks emocije...

Pa kako bre ne treba sreca,ne moze covek da stopira na ulici da bi po##bo nesto,a ako oces curu da izvedes u grad valjda ti treba kinta... Ova zadnja recenica ti je najbolja,odes gde treba,zavrsis poso i kraj,kakve emocije,ne idu mi mnogo sex i emocije,emocije me asociraju na ono drzimo se za rucice i idemo u Mcdonalds pa posle u skolu,kad sam imao 12 godina,sad je savremeno doba,a i kad vec placas mozes da biras zensku,a kad ne placas nema biranja,sta ti zapadne,ako nesto i zapadne.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
64
zavisi od veze
zaljubljena zena sa partnerom ne razmislja vec se prepusti uzivanju
sad,drugo je pitanje koliko zaljubljenost moze trajati i da li je obnovljiva
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Pa kako bre ne treba sreca,ne moze covek da stopira na ulici da bi po##bo nesto,a ako oces curu da izvedes u grad valjda ti treba kinta...

Normalno je da ti trebaju pare da izadjete negde. To ne treba da bude stalno i ne treba da bude u nekoj velikoj meri, a za to se uvek moze skupiti. Ali ako si zenu zainteresovao i kasnije osvojio svojom uctivoscu, elokventnoscu, originalnoscu i slicno, ni njoj nece to biti bitno, vec samo da budete zajedno.

I meni su partnerke par puta insistirale da plate racun. To mi je bilo malo cudno za moje shvatanje, pa cak i pomalo neprijatno, ali eto, vremena se menjaju. Zena je samostalnija, elokventnija, preduzimljivija, sama pokrece inicijativu i slicno, sto ne znaci da muskarac treba da stoji u izlogu kao lutka da ga neka riba izabere.

Nije tesko, zene vole da im se prica, barem u pocetku dok ne pridobijes njihovu naklonost, posle i ne moras. Poneka sitna laz, mangupska fora u pravom smislu te reci, uglavnom, manje-vise isti sablon pali kod svih zena.

Zena je kompleksnije bice od muskaraca u psihickom smislu, nju vodi srce, a na tebi je da njeno srce osvojis. Posle je lako, prelazi se u opusteni stadijum, donekle i rutinski.

Ako ne umes da smuvas zenu, ako nemas "zvaku", e to je drugi par gaca koji nema veze sa ovom temom, ali je ipak posledicno povezan.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
zavisi od veze
zaljubljena zena sa partnerom ne razmislja vec se prepusti uzivanju
sad,drugo je pitanje koliko zaljubljenost moze trajati i da li je obnovljiva

Ma ima svakakvih zena,a meni je dosadilo da se trudim oko neke zenske,bolje biti sam,nego budala.
 
Natrag
Top