O čemu žene razmišljaju tokom seksa?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
O čemu žene razmišljaju tokom seksa?

Žene inače više razmišljaju i analiziraju od muškaraca. Nažalost, to teško isključuju i tokom seksa. Iako se trude, kroz glavu im uglavnom prolaze različite misli i ideje. Mi vam otkrivamo tek neke od njih.

19449461574b59e3994d1b2535869374_orig.jpg


1. Pitam se koji film se večeras prikazuje na televiziji.

2. Ne mogu ovo da radim dok nas posmatra naš pas.

3. Da, da i da! Upravo tu, samo nastavi!

4. Šta to radiš?! Daj uspori malo!

5. Jako mi je hladno.

6. Šta ću sutra obući za posao?

7. Nije trebalo ovoliko da popijem.

8. Da li može da čuje sve zvukove koje moje telo sad proizvodi?

9. Fuj, mrzim kondome!

10. O, moj Bože, sigurno nas čuju i njegove komšije...!

11. Dragi, to nije klitoris!

12. Molim te, Bože, da me sad čvrsto stisne i pokaže da je muško.

13. Potpuno sam zaboravila, sutra moram da perem veš.

14. Hm, da li ovaj seks znači da smo sad u vezi?

15. Pitam se kako izgledam u ovoj pozi.

16. Možda bi trebalo da uzmem i svoj vibrator. Da li bi ga to uplašilo?

17. U, ovo je bilo odlično. Nadam se da će to ponoviti.

18. O, Bože, ne mogu da se setim kako se on preziva.

19. Hm, pitam se može li orgazam s njim biti i bolji?

20. Dosadno mi je. Zašto već jednom ne završi?!

21. Jesam li uzela danas svoju pilulu? Nikako ne mogu da se setim...

22. Ovaj ekstremno skup grudnjak završio je u dve sekunde na podu.

23. Je li ovo moja G-tačka?

24. O, Bože, mislim da sad proučava moju guzu. Da li mi se vidi celulit?

25. Mogao je i da se obrije. Bocka me!

26. Vau, znam da u ovoj pozi izgledam sjajno! Hajde, dobro me pogledaj!

27. Nadam se da će ovome uskoro doći kraj, moram da se naspavam.

28. Zašto sam u krevetu sa nekim ko nije bio u stanju da plati celu večeru nego samo pola?

29. O, Bože, lice mu sada izgleda totalno smešno. Samo da ne počnem da se smejem!

30. Uuu, ovo dobro radi. Mislim da ću da svršim.

Izvor - T portal
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Au, ko će Vas razumeti... Širok spektar misli, od pozitive do totalne ravnodušnosti! Mislim da su ovde muškarci mnogo jednostavniji (a kad nisu?:)), nema mnogo razmišljanja, samo uživanje... :dance2:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Tako nekako, Re. Znaš da sam ja već više puta govorila o tome da bi nama bilo mnogo lakše kada bismo se ugledale na vas u nekim stvarima. :) Vi ste mnogo jednostavniji.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Tako nekako, Re. Znaš da sam ja već više puta govorila o tome da bi nama bilo mnogo lakše kada bismo se ugledale na vas u nekim stvarima. :) Vi ste mnogo jednostavniji.
Samo jednostavniji??? :) Ma kad bih krenuo da ređam, pisao bih do ujutro, a onda morao da prekinem i pođem na posao! :lol::lol:
Šalim se malo, ali u pravu si, mislim da je jedna od suštinskih razlika između polova u muškoj jednostavnosti. Možda sam subjektivan, možda preterujem, ali...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Nemam pojma,u vecini slucajeva uopste ne razmisljaju,kad ih isteras iz pameti,kako ce da misle...
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
ja sam jednom prilikom razgovarao sa jednom bivsom koja je imala decka pre mene koji je bio kvazimodo ali imao je hotel restoran par mercedesa i bmw-a i kad sam je pitao dobro bre kako si mogla da se j...s sa njim aj to sto se jebes a el si neki put i svrsila odgovorila mi da je svrsila svaki put uz objasnjenje kako on nije nikakav ljubavnik ali ona zazmuri negleda njega nego razmislja o lagodnom sivotu i o njegovoj vili i kolima i dozivi orgazam ja sam bio zaprepascen tim njenim odgovorom
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
ja sam jednom prilikom razgovarao sa jednom bivsom koja je imala decka pre mene koji je bio kvazimodo ali imao je hotel restoran par mercedesa i bmw-a i kad sam je pitao dobro bre kako si mogla da se j...s sa njim aj to sto se jebes a el si neki put i svrsila odgovorila mi da je svrsila svaki put uz objasnjenje kako on nije nikakav ljubavnik ali ona zazmuri negleda njega nego razmislja o lagodnom sivotu i o njegovoj vili i kolima i dozivi orgazam ja sam bio zaprepascen tim njenim odgovorom

Znaci sponzoruza u pokusaju,mora da i ti imas neki BMW il si lep...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
dzaba sto si lep,ako nemas kola ne pale sponzoruse :)))))))))))))
@ vezano za temu
i meni se desava ali retko da tokom odnosa razmisljam o svemu i svacemu samo ne cesto i ne predugo :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Uh, osećam se kao dinosaurus (u smislu vrste koja je izumrela na u smislu godina!)! Čitam ove postove i nisam sigurna da li ste vi momci upoznali pravo žensko? Ako nalećete na te sponzoruše kakvu poruku vi emitujete prilikom upoznavanja? Dakle odbijam da poverujem da su sve žene materijalisti! Ona dama što je doživljavala orgazme misleći o parama i vili, pa nisam sigurna šta da kažem, mislim da ili nije imala ogazme ili je taj kKvazimodo kako ga ti zoveš imao u rukavu (tj gaćama) još nešto... Jednom davno na žalbu svog sina kako nema para pa nema ni devojku pametna mama je odgovorila:"A, da probaš ku...m, ako on radi kako valja pare ti ne trebaju!"...


Možda sam staromodna...
 
Natrag
Top