NTV.mx addon - XBMC

Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
Mozemo na tu temu razmisljati i svake nedelje upotrebiti jedan broj......evo juce ja poslao na ko zna koliko njih isti user i pasword i svima radi......Naravno upotrebljen jedan jedini broj i traje nedelju dana............
Boki 71 napravi novu temu i da pocnemo svi da u uzivamo u ovom fantasticnom addonu
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Mozemo na tu temu razmisljati i svake nedelje upotrebiti jedan broj......evo juce ja poslao na ko zna koliko njih isti user i pasword i svima radi......Naravno upotrebljen jedan jedini broj i traje nedelju dana............
Nisam znao da sa jednim user i pass moze vise ljudi da gleda, pa to je super onda. Podrzavam inicijativu za novom temom i ja, svako od nas u porodici ima po 6-7 brojeva :). Suvise je lepo, samo da potraje, jes da ne rade svi kanali al oni koji rade rade super.

Svim kolegama zelim sretno Badnje vece i Bozic. pizap-com13574188693031.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Ovo prelepo radi, moj komšija Zoran koji je veteran u satelitskoj TV, ne može da veruje da ima sve na jednom mestu i Sky, Viasat , UK, ruske, oduševio se, instalirao sam mu ceo xbmc i addone i što reče Bata Stojković - Laki Topalović u filmu Maratonci Ljudi pa ovo nije tako loše hehe
Veliki pozdrav za bokija71 i bokimajstu koji su nam otkrili ovo čudo!
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2011
Poruka
844
Ovo prelepo radi, moj komšija Zoran koji je veteran u satelitskoj TV, ne može da veruje da ima sve na jednom mestu i Sky, Viasat , UK, ruske, oduševio se, instalirao sam mu ceo xbmc i addone i što reče Bata Stojković - Laki Topalović u filmu Maratonci Ljudi pa ovo nije tako loše hehe
Veliki pozdrav za bokija71 i bokimajstu koji su nam otkrili ovo čudo!

jel Zoki Nikolic? ubedjivao sam ga godinama da koristi XBMC... bas mi je drago da je video koliko je mocno....
pozdravi ga
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
12
Samo da se nadovezem na kolegu Bokija71,najbolja opcija vam je da Bokiju saljete mob telefone a on ce da se registruje i salje vam username i paswd,jer nemojte bez veze da ispucavate mob telefone kad se sa 1 mob telefonom sedmicno mozemo svi da gledamo,dakle ja posaljem telef Bokiju za ovu sedmicu Muler za sledecu,Milojevic onu iza i tako ukrug svako za 1 sedmicu i svi uzivamo a Boki podeli sifre preko pp pozz

Pozdravljeni iz Slovenije. Tudi ja se pridružujem ovom mišljenju i sam pripravljen dati moju številku za tjedan dana, ako je ovo moguče. Sam koristim XBMC duže vreme i mi je najbolji. Ali se imam još pouno za naučiti. Tako da puno hvala svima za info na ovi stranici. Lep pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
42
Boki & Bokimajsta,da li je pao dogovor ovo u vezi NTV.MX (ovo kao jedan broj nedeljno) ?
Ja bi danas ili sutra instalirao ovaj odlican add-s pa da znam da li da upotrebim svoj broj mob. ili ...
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Pozdravljeni iz Slovenije. Tudi ja se pridružujem ovom mišljenju i sam pripravljen dati moju številku za tjedan dana, ako je ovo moguče. Sam koristim XBMC duže vreme i mi je najbolji. Ali se imam još pouno za naučiti. Tako da puno hvala svima za info na ovi stranici. Lep pozdrav.

pozdrav iz Slovenije tudi v mojem imenu....
 
Natrag
Top