NTV.mx addon - XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
NTV.MX (Premium addon)

rfARjTd.png


U pitanju je jedan vrhunski adon koji naravno nije besplatan.On sadrzi trenutno 190 vrhunska tv kanala iz Sky paketa,Skandinavskog paketa i ruskog paketa programa....Nesto slicno paketima tih unistrimovima a uz to ima i 10 vrhunska HD kanala (Sky sport 1,2,3,4,BT1 i 2,Eurosport British 1 i 2...) a koji idealno rade na 2mb neta bez ikakvog seckanja i sa vrhunskom slikom.

ZbIqi.png


Inace addon radi na principu registracije na sajt

Kod:
[url]http://ntv.mx/[/url]

Na samom sajtu pored usera i pasworda koji odredite,zatim meil adrese morate upisati i broj telefona.Posle registracije na samom sajtu na dugme Grab it zatrazicete da vam posalju kod koji cete u roku od par sekundi dobiti na broj telefona koji upisali.Taj kod cete uneti u polje predvidjeno za to na sajtu i onda mozete nedelju dana koristiti ovaj vrhunski addon i pakete ovih vrhunskih tv kanala....Posle verifikacije user i pasword upisujete u settings addona...

3YMhKUy.png


34DRMoWlL.png


Imate verovatno vise telefona u kuci,rodjake... pa svake nedelje mozete nanovo se registrovati i u samom addonu posle verifikacije unositi novu meil adresu i login....te koristiti ovaj addon i malo duze.....

xsa6F74.png


WqmiEJPI.png


Addon mozete downloadovati i instalirati iz mikey1234 repoa a koga imate na adresi.....

:download:

Kod:
[url]https://mikey1234-repo.googlecode.com/svn/addons/repository.mikey1234/repository.mikey1234-1.0.2.zip[/url]

Prvu nedelju vas ja castim i saljem user i pasword kome treba na pp da uzivate koliko toliko u vrhunskoj televiziji u xbmc...i taj user i pasword je potrebno uneti u addon settings.....

Toliko od mene.....
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Zahvaljujem puno Bokiju na nesebicnosti.:)
UK Premium/Sports - slika je fenomenalna kod hd kanala i ne secka uopste na mojih 5Mbit/s:beee:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.03.2012
Poruka
14
NTV.MX je extra, najbolje je to sto su HD kanali 720p a ne 1080p pa 5mbit-a moze da vuce bez problema! Da je obrnuto onda bi bilo problema kod nekih od nas :)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
sto se tice ntv.mx addon nekad ima na internetu besplatni premium account, je uglavnom tako koristim ovaj addon
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
NTV.MX (Premium addon)
Na samom sajtu pored usera i pasworda koji odredite,zatim meil adrese morate upisati i broj telefona.Posle registracije na samom sajtu na dugme Grab it zatrazicete da vam posalju kod koji cete u roku od par sekundi dobiti na broj telefona koji upisali.Taj kod cete uneti u polje predvidjeno za to na sajtu i onda mozete nedelju dana koristiti ovaj vrhunski addon i pakete ovih vrhunskih tv kanala....Posle verifikacije user i pasword upisujete u settings addona...


Prvu nedelju vas ja castim i saljem user i pasword kome treba na pp da uzivate koliko toliko u vrhunskoj televiziji u xbmc...i taj user i pasword je potrebno uneti u addon settings.....

Toliko od mene.....

Samo da se nadovezem na kolegu Bokija71,najbolja opcija vam je da Bokiju saljete mob telefone a on ce da se registruje i salje vam username i paswd,jer nemojte bez veze da ispucavate mob telefone kad se sa 1 mob telefonom sedmicno mozemo svi da gledamo,dakle ja posaljem telef Bokiju za ovu sedmicu Muler za sledecu,Milojevic onu iza i tako ukrug svako za 1 sedmicu i svi uzivamo a Boki podeli sifre preko pp pozz
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
Samo da se nadovezem na kolegu Bokija71,najbolja opcija vam je da Bokiju saljete mob telefone a on ce da se registruje i salje vam username i paswd,jer nemojte bez veze da ispucavate mob telefone kad se sa 1 mob telefonom sedmicno mozemo svi da gledamo,dakle ja posaljem telef Bokiju za ovu sedmicu Muler za sledecu,Milojevic onu iza i tako ukrug svako za 1 sedmicu i svi uzivamo a Boki podeli sifre preko pp pozz
Mislim da bi za ovaj addone trebali otvoriti novu temu. Boki 71 ili ti ima vas koji ste doktorilali XBMC
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Mozemo na tu temu razmisljati i svake nedelje upotrebiti jedan broj......evo juce ja poslao na ko zna koliko njih isti user i pasword i svima radi......Naravno upotrebljen jedan jedini broj i traje nedelju dana............
 
Natrag
Top