Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
40
imas na 8 strani moj odgovor korisniku ocalinko Nero 7 Ultra Edition pa ga pogledaj.Za ubuduce da znas-nekada je lakse ponovo instalirati program nego mu vratiti postavke po defaultu(ako sam program nema komandu da sam vrati default podesavanja).Ako ti i dalje nije jasno slobodno me ovde obavesti o problemu pa cemo ga resiti,pozz
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
imas na 8 strani moj odgovor korisniku ocalinko Nero 7 Ultra Edition pa ga pogledaj.Za ubuduce da znas-nekada je lakse ponovo instalirati program nego mu vratiti postavke po defaultu(ako sam program nema komandu da sam vrati default podesavanja).Ako ti i dalje nije jasno slobodno me ovde obavesti o problemu pa cemo ga resiti,pozz
Brate car si!!!HVALA TI lepo si objasnio u postu koji si mi preporučio,mnogo si mi pomgo, sada mi je mnogo jasnije i upravo sam narezao dva CD.Rezač radi sam u deaftul svaki put kad se ubaci nov disk, to što sam ja malo brzoplet po nekad niko mi nije kriv,ne koristim tako često rezač pa mi se zato i dešavaju takve stvari ali uvek ima dobrih ljudu koji hoće da pomogne narodu.Usvakom slučaju puno ti hvala i tebi svima što su mi se javili.Puno Poz. za sve.
 
Učlanjen(a)
15.02.2011
Poruka
2
eto vidis ja uvek volim da pomognem korisnicima a mene uvek banuju jer pojedine admine boli sto znam vise od njih.Kako god bilo ti se uvek obrati za pomoc a ja cu ti pod bilo kojim nic-om odgovoriti,pozz
 
Natrag
Top