Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
10
Imam problem sa nerom koji god fajl hocu da narezem on mi izbaci eror. Sta treba da radim? Ako neko zna o cemu se radi neka pomogne pls
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
69
Pomogao bi neki screen, ili opis tog Error-a...ovako slaba vajda.
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
69
DMA na IDE kanalu treba da je uključen
Nero ne podržava medij (CD ili DVD) na kome režeš
Brzina rezanja velika ili je instalacija Nero prog. loša
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
16
Moguce da nisi dao putanju do pravog rezaca ako ih imas vise
Takodje brzina rezanja mozda je prevelika ili ako si pokusao da rezes na tom disku vec jedared pa ti je izbacio gresku a ti vratis isti disk unutra moguce da je poceo sa rezanjem a nije zatvorio sesiju.
Ima jos dosta razloga za ovu gresku ali iz ovog tvog sturog objasnjenja vrlo tesko mozes videti i sta je prouzrokovalo ovu gresku.
Vec kad trazis pomoc nemoj da ti je tesko da otkucas i neki red vise kako bi ljudi mogli da ti pomognu na pravi nacin
 
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
4
tako je Vako,daj nam OS,daj nam koji Nero imas,daj nam screen greske koju ti izbacuje,pa onda resavamo problem,pozz
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
tako je Vako,daj nam OS,daj nam koji Nero imas,daj nam screen greske koju ti izbacuje,pa onda resavamo problem,pozz
Imam isti problem kao što je gore naveden ali i još jedan kako da vam pošaljem sliku koju sam slikao s desktopa.Hvala

Dodato posle 7 Sati 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Imam isti problem kao što je gore naveden ali i još jedan kako da vam pošaljem sliku koju sam slikao s desktopa.Hvala
Rešio sam problem....Hvala!!!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
40
a mogao bi nekada da das resenje problema jer bi nekim korisnicima to znacilo koji imaju slican problem
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
Mogu ali sam mislio da je ne bitno zato što sam ja blokirao i hteo da režem film a izabrao sam "image burn"eto to je bio moj problem, takvu glupost ne bi uradio ni početnik, pa sam smatrao ne bitno.Nisam ni ja neki znalac ali se trudim da naučim eto otvorio si mi oči i hvala ti.Sad ću da se nadovežem i iskoristim priliku ako sam nekome pomogao ovim da i meni sad neko pomogne ako neko pročita ovo što pišem.Javio mi se drugi problem:naime radi se o NERO 7 ULTRA BUFFER ne mogu da podesim brzinu rezanja nekako sam izmenio i sad ne znam kako da vratim na staro. u nadi da će neko da mi pomogne unapred HVALA!!!!
 
Natrag
Top