Ne mogu da instaliram eset 4

Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
65
Na pola instalacija mi se pojavi "error" prozorcic u kome pise SERVICES ESET (EKRN) FAILD TO START...
A takođe nijedan program koji skinem sa neta (različiti sajtovi) ne mogu uopšte da se pokrenu, stalno izbacuje grešku..ko mi pomogne kupim mu čokoladu:D
 
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
65
Na pola instalacija mi se pojavi "error" prozorcic u kome pise SERVICES ESET (EKRN) FAILD TO START...
imam problem i sa drugim programima koje skinem sa neta..njihova instalacija nece ni da krene, izbacuje grešku:
THE FILE NAME , DIRECTORY NAME OR VOLUME NAME SYNTAX IS INCORRECT!
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Pokupio si neki virus.
Probacemo prvo ovo idi na start-all programs-accessories-system tools-system restore i vrati kompjuter na neki raniji datum(pre pojavljivajna doticnog problema)
Javi kako je proslo.
 
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
65
ne mogu da ga vratim na raniji datum jer imam samo danasnji datim u kalendaru kao jedinu restor tacku
 
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
65
skeniram ga sa malwarwbytes anti-malvare, pa cemo da vidimo sta ce da bude...koju internet zastitu preporucujes?
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
13
odgovor

Najbolji je NOD32...ako si fasovao virus najsigurnija ti je reinstalacija sistema...:(
 
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
65
da postavim log?:vorred: ne znam ni sta je to ni kako ?
skenirao sam ali je sve po starom..probao sam on line kaspersky skener ali mi to restartuje komp cim pocne skeniranje
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2009
Poruka
3
Okaci nam hijackthis log,pa da pokusamo tako da vidimo sta nije u redu!
 
Natrag
Top